GLC Advisory partnerem Founderów w zakresie pozyskania inwestycji dla portalu medtechowego na kwotę ponad 10 milionów złotych.

Zakres usług GLC Advisory

Klient pozyskał inwestora zainteresowanego wniesieniem dofinansowania do Spółki w zamian za udziały w jej podwyższonym kapitale zakładowym.

Zakres usług GLC Advisory obejmował kompleksową obsługę transakcyjną, w tym obsługę procesu inwestycyjnego, polegającą w szczególności na negocjacjach term sheet’u i umowy inwestycyjnej wraz z załącznikami, jak również wprowadzenie zmian korporacyjnych w Spółce umożliwiających wejście inwestora. Negocjacje obejmowały również przyszłą pozycję Founderów w Spółce.

W rezultacie Spółka zawarła umowę inwestycyjną, na mocy której może otrzymać finansowanie w kwocie ponad 10 000 000 złotych.

Zespół GLC Advisory

W transakcji brał udział zespół GLC Legal, którym kierował Legal Manager r.pr. Jakub Sikorski.

W pracach uczestniczyli również Partnerzy – adw. dor. pod. dr Marek Mikuła oraz adw. dor. pod. dr Bartosz Kubista.

Masz pytania dotyczące rachunkowości lub prawa podatkowego?
Potrzebujesz pomocy prawnej?

Wypełnij formularz kontaktowy

i skontaktuj się z nami

  Jaka usługa Cię interesuje?
  Jak możemy się z tobą skontaktować?

  Powiązane wpisy

  Nowe Partnerskie Horyzonty: Współpraca Z Dostawcą Oprogramowania dla biznesu!

  Cieszymy się ogromnie ogłaszając nasze świeże partnerstwo z wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań z rodziny Microsoft Dynamics 365 wspierających biznes! Od...

  Największe wyzwania KSeF – czego jeszcze nie wiemy, a powinniśmy przed wdrożeniem

  Już za pół roku wszystkie firmy będące czynnymi podatnikami VAT zostaną objęte KSeF, czyli Krajowym Systemem e-Faktur. Nadal jednak wielu...

  Uprawnienia KSeF – rodzaje, modele i zasady

  Najnowsze rozwiązania w obszarze finansów i rachunkowości stawiają na innowacje, a Krajowy System e-Faktur (KSeF) jest tego doskonałym przykładem.