Biuro rachunkowe Katowice

GLC Katowice

ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

Powiedz

Jak możemy Ci pomóc?

  Jaka usługa Cię interesuje?

  Jak możemy się z tobą skontaktować?



  Księgowość Katowice – ponad 20 lat historii

  Aktualnie prowadzimy księgowość dla firm z całego kraju, co umożliwiają nam oddziały w innych miastach oraz technologia i wypracowanie procedur, dzięki którym zdalna obsługa Klientów okazuje się tak samo efektywna jak spotkania twarzą w twarz. Jednak początkowo działaliśmy jako biuro księgowe jedynie na terenie Katowic. Choć zakres naszych usług uległ znacznemu rozszerzeniu i jesteśmy obecni w całym kraju, główna siedziba wciąż znajduje się w centrum stolicy Śląska. Działamy tutaj już od 1999 roku. Przez okres ponad 20 lat zdobyliśmy uznanie licznych Klientów ze Śląska, a nasza marka jest dobrze rozpoznawalna w regionie.

  Outsourcing księgowości, czyli nasza specjalizacja

  Celem naszej firmy jest czynienie prowadzenia biznesu łatwiejszym za sprawą wsparcia przedsiębiorstw w zakresie kwestii księgowych i w kilku innych obszarach. Nasza podstawowa usługa to księgowość dla firm, zwłaszcza średnich i dużych, jednak współpracujemy również z mniejszymi podmiotami. Prowadzimy kompletny outsourcing księgowości. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu nadzoru księgowego, a w razie potrzeby nasi przedstawiciele pełnią funkcje zastępcze w firmach naszych Klientów.

  Jak dojechać do siedziby naszego biura?

  Główna siedziba naszej firmy, oferującej usługi księgowe oraz z zakresu szeroko rozumianego doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego, mieści się w samym centrum Katowic. Nasze biura znajdują się w budynku ALTUS, na jego 14 piętrze.

  Nasza kwatera główna znajduje się zaledwie 300 metrów od katowickiego Rynku, co oznacza doskonałą dostępność ze względu na liczne połączenia autobusowe i tramwajowe. Niemal pod samym budynkiem znajduje się przystanek autobusowy – Aleja Korfantego, na którym zatrzymują się między innymi linie: 1, 4, 14 i 30. W 3 minuty dojdą Państwo do naszego biura księgowego z przystanku tramwajowego Katowice Rynek, gdzie dojeżdżają takie linie jak: 0, 6, 11, 13, 23 i kilka innych. Jeśli zmierzają Państwo do nas samochodem, dojazd będzie najłatwiejszy Drogową Trasą Średnicową, z której mogą Państwo zjechać bezpośrednio na ul. Uniwersytecką, przy której znajduje się nasza siedziba. Zapraszamy.

  Doradztwo podatkowe Katowice i pozostałe usługi

  Świadczymy usługi księgowe, co od początku działalności stanowi główny obszar naszego zainteresowania. Jednak stawiamy sobie za cel kompleksową pomoc przedsiębiorcom, a naszą zaletą jest zgromadzenie w jednym miejscu specjalistów z różnych obszarów. Dlatego też poza standardowym outsourcingiem księgowości, nasza oferta to między innymi doradztwo podatkowe (Katowice to jedno z miast, w których znajduje się nasze biuro). Poza tym udzielamy porad prawnych oraz wykonujemy audyty finansowe. 150 ekspertów pozostaje do Państwa dyspozycji, służąc wszelakim wsparciem w zakresie działań powiązanych z wymienionymi obszarami.