Biuro rachunkowe Katowice

Zapraszamy do naszej siedziby w Katowicach, gdzie profesjonalizm łączy się z pasją do tworzenia lepszych rozwiązań dla Twojego biznesu!

GLC Katowice

ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

Od ponad dwóch dekad biuro rachunkowe GLC umacnia sukces przedsiębiorstw, oferując wszechstronne wsparcie biznesowe. Nasza ekspertyza obejmuje specjalistyczne usługi księgowe, audyt, doradztwo podatkowe, obsługę prawną oraz rozwiązania IT, dostosowane do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku. Jesteśmy dumni, że przez 24 lata współpracy nasz doświadczony zespół liczący 160 wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, pomagał klientom z wielu branż osiągać ich cele biznesowe.

Powiedz

Jak możemy Ci pomóc?

  Jaka usługa Cię interesuje?
  Jak możemy się z tobą skontaktować?

  Obsługujemy klientów z różnych branż

  Specjalizowanie się w poszczególnych rynkach pozwala nam oferować obsługę lepszej jakości – znajomość specyfiki rynku oraz branży jest dużą przewagą w realizacji świadczonych przez nas usług, ponieważ daje przestrzeń i tworzy możliwości rozwoju dla klienta. Nasza wiedza, kompetencje oraz zasoby pozwalają obsługiwać klientów z wielu branż. Każda obsługiwana przez nas firma ma przypisany zespół specjalistów, doradców oraz zakres usług.

  Czynimy biznes łatwiejszym – koncentracja na branży oraz dostosowanie usług pod rynek pozwala nam na rzeczywiste wypełnianie tej obietnicy.

  Księgowość Katowice – ponad 20 lat historii

  Aktualnie prowadzimy księgowość dla firm z całego kraju, co umożliwiają nam oddziały w innych miastach oraz technologia i wypracowanie procedur, dzięki którym zdalna obsługa Klientów okazuje się tak samo efektywna jak spotkania twarzą w twarz. Jednak początkowo działaliśmy jako biuro księgowe jedynie na terenie Katowic. Choć zakres naszych usług uległ znacznemu rozszerzeniu i jesteśmy obecni w całym kraju, główna siedziba wciąż znajduje się w centrum stolicy Śląska. Działamy tutaj już od 1999 roku. Przez okres ponad 20 lat zdobyliśmy uznanie licznych Klientów ze Śląska, a nasza marka jest dobrze rozpoznawalna w regionie.

  Outsourcing księgowości, czyli nasza specjalizacja

  Celem naszej firmy jest czynienie prowadzenia biznesu łatwiejszym za sprawą wsparcia przedsiębiorstw w zakresie kwestii księgowych i w kilku innych obszarach. Nasza podstawowa usługa to księgowość dla firm, zwłaszcza średnich i dużych, jednak współpracujemy również z mniejszymi podmiotami. Prowadzimy kompletny outsourcing księgowości. Ponadto świadczymy także usługi z zakresu nadzoru księgowego, a w razie potrzeby nasi przedstawiciele pełnią funkcje zastępcze w firmach naszych Klientów.

  Doradztwo podatkowe Katowice i pozostałe usługi

  Świadczymy usługi księgowe, co od początku działalności stanowi główny obszar naszego zainteresowania. Jednak stawiamy sobie za cel kompleksową pomoc przedsiębiorcom, a naszą zaletą jest zgromadzenie w jednym miejscu specjalistów z różnych obszarów. Dlatego też poza standardowym outsourcingiem księgowości, nasza oferta to między innymi doradztwo podatkowe (Katowice to jedno z miast, w których znajduje się nasze biuro). Poza tym udzielamy porad prawnych oraz wykonujemy audyty finansowe. 150 ekspertów pozostaje do Państwa dyspozycji, służąc wszelakim wsparciem w zakresie działań powiązanych z wymienionymi obszarami.

  Jak dojechać do siedziby naszego biura?

  Główna siedziba naszej firmy, oferującej usługi księgowe oraz z zakresu szeroko rozumianego doradztwa podatkowego, prawnego i finansowego, mieści się w samym centrum Katowic. Nasze biura znajdują się w budynku ALTUS, na jego 14 piętrze.

  Nasza kwatera główna znajduje się zaledwie 300 metrów od katowickiego Rynku, co oznacza doskonałą dostępność ze względu na liczne połączenia autobusowe i tramwajowe. Niemal pod samym budynkiem znajduje się przystanek autobusowy – Aleja Korfantego, na którym zatrzymują się między innymi linie: 1, 4, 14 i 30. W 3 minuty dojdą Państwo do naszego biura księgowego z przystanku tramwajowego Katowice Rynek, gdzie dojeżdżają takie linie jak: 0, 6, 11, 13, 23 i kilka innych. Jeśli zmierzają Państwo do nas samochodem, dojazd będzie najłatwiejszy Drogową Trasą Średnicową, z której mogą Państwo zjechać bezpośrednio na ul. Uniwersytecką, przy której znajduje się nasza siedziba. Zapraszamy.