Obsługa kadrowo płacowa

Sprawna obsługa kadrowa w nowoczesnej firmie to bardzo ważny aspekt, który ułatwia utrzymywanie prawidłowych relacji z pracownikami. Jest także istotnym elementem działań employer brandingowych. To właśnie obsługa kadrowa, w tym rzetelne prowadzenie akt osobowych i dokumentacji zatrudnienia, dostarcza danych na temat potencjału ludzkiego firmy i pozwala na sprawne zarządzanie personelem.

Skontaktuj się

Klaudia Derela

Partner Zarządzająca (Księgowość), Executive MBA

W GLC zdajemy sobie sprawę z ważnej roli obsługi kadrowej.  Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, której celem jest odciążenie przedsiębiorców z wszelkich zadań związanych z zarządzaniem personelem i rozliczeniami płacowymi. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, które gwarantują profesjonalne i skuteczne wsparcie dla Twojej firmy. Obsługę kadrową pracowników realizujemy w dwóch zasadniczych formach: w porozumieniu z zarządem przedsiębiorstwa w formie pełnego outsourcingu HR lub poprzez wsparcie wewnętrznego działu firmy.

Co zaoferują Ci specjaliści GLC?

Outsourcing kadrowo-płacowy, który powierzysz księgowym GLC, przeprowadzony zostanie na najwyższym poziomie. Zajmą się oni obsługą kadrową oraz terminowym i rzetelnym rozliczaniem płac. Wszystkie te działania są niezbędne, aby w firmie zachowana została równowaga, a zarządzanie przedsiębiorstwem było płynne. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów  wszystkie działania będą przeprowadzone zgodnie z najnowszymi przepisami prawa pracy, które bardzo często podlega modyfikacjom. Znajomość prawodawstwa, która wyróżnia outsourcera, jest więc niezbędna, by nie pojawiły się żadne nieprawidłowości w dziale kadr i płac.

Nasz zespół to 160 ekspertów

Każdy z ekspertów w zespole posiada dogłębną wiedzę z zakresu przepisów podatkowych, prawa podatkowego oraz ogólnej wiedzy księgowej.

Mamy zoptymalizowane procesy

sprawdzone i zoptymalizowane procesy pracy, co może przynieść efektywność i oszczędność czasu w porównaniu do prowadzenia tych działań wewnętrznie. To pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Znamy przepisy i regulacje

Zespół ma głęboką znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących kadr i płac, co pozwala unikać błędów i zapewnia zgodność z prawem.

Mamy 25 lat doświadczenia

Na przestrzeni wielu lat działalności zdobyliśmy ogromną wiedzę i zaufanie klientów. Od lat skutecznie dostosowujemy się do zmieniających się warunków biznesowych.

Masz pytania?

Klaudia Derela, ekspertka GLC jest do Twojej dyspozycji.

Na życzenie Klienta oferujemy również pełen outsourcing kadrowy. Dzięki powierzeniu obsługi kadrowej w ręce GLC przedsiębiorca zyskuje pewność, że obsługa prowadzona jest zgodnie z aktualnymi przepisami. Otrzymuje również realną szansę ograniczenia kosztów związanych z zatrudnieniem, w tym przerostem administracji w firmie. Ponadto może liczyć na pomoc w budowaniu strategii personalnej uwzględniającej zasoby kadrowe i plany rozwojowe firmy.

Zakres usług

Obsługa kadrowo płacowa

Rozliczenia płac

Prawo pracy

Zapytaj o nasze usługi

Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą!