Skontaktuj się

Klaudia Derela

Partner Zarządzająca (Księgowość), Executive MBA

Zespół prawników, radców prawnych oraz doradców podatkowy kancelarii GLC ma duże doświadczenie w obsłudze firm motoryzacyjnych. Dzięki wieloosobowy zespołowi ekspertów świadczymy pełną obsługę prawną dealerów samochodowych oraz podmiotów z automotive.

Wspieramy firmy z branży motoryzacyjnie na wielu płaszczyznach: od prawa pracy, organizowanie procedur, obsługę kard i płac, po windykację, AML oraz zakupu i sprzedaży nieruchomości. Jako biuro rachunkowe oraz kancelaria doradców podatkowych stwarzamy bezpieczną przestrzeń do rozwoju firm z branży automotive.

Księgowość dla branży automotive 

Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi księgowe specjalnie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej. Zrozumienie specyfiki tego sektora oraz jego złożonych wymagań księgowych pozwala nam efektywnie wspierać naszych klientów w prowadzeniu precyzyjnej i zgodnej z prawem księgowości.

Nasi doświadczeni księgowi posiadają specjalistyczną wiedzę zarówno w zakresie ogólnej rachunkowości, jak i w księgowości branżowej, co umożliwia nam świadczenie kompleksowych usług.

Zapytaj o nasze usługi

Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą!

  Doradztwo podatkowe i prawne dla branży automotive

  Oferujemy wysokiej jakości usługi doradztwa prawno-podatkowego specjalnie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej. Zrozumienie specyfiki tego sektora oraz jego złożonych regulacji prawnych i podatkowych pozwala nam efektywnie wspierać naszych klientów w zapewnieniu zgodności z przepisami oraz optymalizacji ich strategii biznesowych.

  Nasi doświadczeni prawnicy i doradcy podatkowi posiadają specjalistyczną wiedzę zarówno w zakresie prawa handlowego, jak i prawa podatkowego, co umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie.

   

  Usługi, które mogą Cię zainteresować

  GLC to biuro rachunkowe i kancelaria doradztwa podatkowego, która wesprze Twoją firmę: 

  Stała obsługa prawna

  Windykacja należności

  Obsługa kadr i płac

  Prawo pracy

  Wdrożenia i audyty RODO

  Weryfikacja zapisów umów oraz regulaminów

  Rozwiązywanie sporów korporacyjnych

  Dzięki naszej ekspertyzie oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie dostarczać usługi dopasowane do konkretnych potrzeb i wyzwań.

  Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom profesjonalnego i kompleksowego wsparcia w prowadzeniu biznesu, które pozwoli im skoncentrować się na rozwijaniu swoich innowacyjnych projektów oraz osiąganiu sukcesów na rynku. Dzięki naszej ekspertyzie oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie dostarczać usługi dopasowane do ich konkretnych potrzeb i wyzwań.

  Photo by Lenny Kuhne on Unsplash

  Masz pytania dotyczące rachunkowości lub prawa podatkowego? Potrzebujesz pomocy prawnej?

  Wypełnij formularz kontaktowy

  i skontaktuj się z nami

  Powiedz

  Jak możemy Ci pomóc?

   Jaka usługa Cię interesuje?
   Jak możemy się z tobą skontaktować?