Obsługa księgowa na systemie Nav24

Księgowość prowadzona przez zespół księgowy GLC na systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central to połączenie nowoczesnego rozwiązania ERP z doświadczeniem i świetnym przygotowaniem merytorycznym w dziedzinie księgowości i rachunkowości.

Skontaktuj się

Klaudia Derela

Partner Zarządzająca (Księgowość), Executive MBA

Posiadamy wiedzę, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Od lat wspieramy przedsiębiorców z wielu branż. Filarami naszej współpracy są, niezmiennie, rzetelność, terminowość oraz transparentność. Ciągłe doskonalenie oraz szkolenia, również w zakresie obsługi księgowej na nowoczesnych systemach ERP pozwalają nam rozwijać kompetencje i dostarczać jeszcze wyższą jakość usług księgowych.  

Niech Twoja księgowość stanie się płynna, precyzyjna i jeszcze bardziej dostosowana do dynamicznych potrzeb Twojego biznesu. Zapraszamy do współpracy!  

Pracujemy na wielu systemach księgowych

m.in. Enova, SAP (4Hana, R3), SAP Business One, Microsoft Dynamics Navision (Business Central), Comarch ERP XL (CDN XL)

Nasz zespół to 160 ekspertów

Każdy z ekspertów w zespole posiada dogłębną wiedzę z zakresu przepisów podatkowych, prawa podatkowego oraz ogólnej wiedzy księgowej.

Obsługujemy spółki z wielu branż

Doskonale rozumiemy, że różne branże mają swoje unikalne wyzwania i specyficzne wymagania księgowe, dlatego oferujemy szeroki zakres usług, aby sprostać potrzebom różnorodnych klientów.

Mamy 25 lat doświadczenia

Na przestrzeni wielu lat działalności zdobyliśmy ogromną wiedzę i zaufanie klientów. Od lat skutecznie dostosowujemy się do zmieniających się warunków biznesowych.

Masz pytania?

Klaudia Derela, ekspertka GLC jest do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy partnerem biznesowym Nav24.

Bardzo cieszy nas partnerstwo z wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań ERP! Od teraz, jako dostawca usług księgowych, jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane usługi, oparte na nowoczesnym oprogramowaniu ERP. Jesteśmy dumni z tej współpracy i przekonani, że nasi klienci zyskają jeszcze więcej, korzystając z połączenia naszych usług księgowych z zaletami oprogramowania ERP.

Korzyści

Pośród wielu korzyści, warto podkreślić te, które z perspektywy prowadzenia księgowości są najistotniejsze dla naszych Klientów.

  • Integracja danych:  Dzięki współpracy z firmą Nav24 możemy zaoferować naszym klientom pełną integrację z zaawansowanym oprogramowaniem ERP. To oznacza płynne przekazywanie danych pomiędzy naszym biurem księgowym a systemem ERP, co eliminuje ryzyko błędów i zapewnia błyskawiczny dostęp do najnowszych informacji finansowych.
  • Innowacyjne funkcje:  Nav24 dostarcza narzędzi oraz funkcji wspierających automatyzację procesów, raportowanie analityczne, czy precyzyjne zarządzanie finansami. To wszystko dla jeszcze większej efektywności i kontroli nad firmowymi zasobami.
  • Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie: Biuro księgowe GLC dba o bezpieczeństwo danych naszych klientów na najwyższym poziomie. Każdy transfer informacji jest szyfrowany, co gwarantuje pełną poufność i bezpieczeństwo.

Dlaczego księgowość w systemie Nav24?

Nav24, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w implementacji systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central, wspiera klientów w rozwoju i realizacji planów biznesowych swoich klientów. Misją firmy jest dostarczanie wsparcia na najwyższym poziomie, umożliwiającego realizację nawet najbardziej ambitnych celów.

Zespół Nav24, składający się z wysokiej klasy ekspertów, wyróżnia się nie tylko głębokim zrozumieniem procesów wdrożeniowych ERP, ale także bogatym doświadczeniem branżowym oraz praktyką na różnorodnych poziomach zarządzania, co jest niezbędne do precyzyjnego dopasowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb klientów.

W ciągu lat działalności, Nav24 zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku, co zostało potwierdzone tytułem Microsoft Partner w dziedzinie aplikacji biznesowych. Firma jest również liderem wśród polskich partnerów Microsoft pod względem doświadczenia w implementacjach rozwiązań SaaS (chmurowych), oferując klientom nie tylko edukację w zakresie nowinek technologicznych, ale także personalizowane doradztwo, mające na celu optymalizację procesów biznesowych i rozwiązywanie konkretnych problemów.

Portfolio Nav24 uzupełniają inne zaawansowane produkty Microsoft, w tym narzędzia do tworzenia raportów Power BI, aplikacje Power Apps oraz unikalne, autorskie rozwiązania, które rozszerzają funkcjonalności systemu Microsoft Dynamics 365 Business Central, otwierając przed firmami nowe możliwości w zakresie zarządzania i automatyzacji. 

Zakres usług

Obsługa księgowa na systemie NAV24

Obsługa księgowa na systemie SAP

Księgowość dla firm

Nadzór księgowy

Outsourcing księgowości

Usługi dla Startup-ów

Zastępstwa w działach księgowych

Business Process Outsourcing

Zapytaj o nasze usługi

Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą!