Księgowość dla firm

Oferujemy usługi w pełni dopasowane do potrzeb i rodzaju danego biznesu. Dzięki temu przedsiębiorstwo ma pewność, że usługi księgowe będą realizowane w sposób perfekcyjny z perspektywy jego potrzeb.

Skontaktuj się

Klaudia Derela

Partner Zarządzająca (Księgowość), Executive MBA

GLC TO EKSPERCI POMOCNI W WIELU OBSZARACH 

Zespół GLC składa się z doświadczonych księgowych, doradców podatkowych, prawników, radców prawnych i biegłych rewidentów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe wsparcie w zakresie procesów księgowych dla różnorodnych przedsiębiorstw. 

W zależności od potrzeb klienta, pomagamy w funkcjonowaniu działu finansowo-kadrowego lub zaoferujemy zastępstwo ekspertów w dziedzinach księgowych. Niezależnie od wyboru rodzaju współpracy, zapewniamy płynne funkcjonowanie obszaru księgowości, co pozwala naszym klientom skoncentrować się na swoich głównych celach biznesowych. 

Każde przedsiębiorstwo jest inne, dlatego proponujemy przeprowadzenie szczegółowej analizy sytuacji finansowej firmy. Na podstawie tego audytu, opracowujemy spersonalizowane rozwiązania, idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Kompleksowy audyt procesów księgowych, przeprowadzany przez biegłego rewidenta oraz oparty na analizie biznesowej i podatkowej, umożliwia identyfikację obszarów wymagających usprawnienia.  

Dzięki współpracy z GLC, firma zyskuje nie tylko poczucie bezpieczeństwa prawno-księgowego, ale także możliwość efektywnego zarządzania kosztami, optymalizacji podatków i wykorzystania pełnego potencjału biznesowego.  

Nasze usługi w zakresie księgowości dla firm to również wsparcie i pomoc na etapie wdrażania zmian w organizacji. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, wspieramy naszych klientów w osiągnięciu sukcesu i rozwoju w konkurencyjnym świecie biznesu. 

Pracujemy na wielu systemach księgowych

m.in. Enova, SAP (4Hana, R3), SAP Business One, Microsoft Dynamics Navision (Business Central), Comarch ERP XL (CDN XL)

Nasz zespół to 160 ekspertów

Każdy z ekspertów w zespole posiada dogłębną wiedzę z zakresu przepisów podatkowych, prawa podatkowego oraz ogólnej wiedzy księgowej.

Obsługujemy spółki z wielu branż

Doskonale rozumiemy, że różne branże mają swoje unikalne wyzwania i specyficzne wymagania księgowe, dlatego oferujemy szeroki zakres usług, aby sprostać potrzebom różnorodnych klientów.

Mamy 25 lat doświadczenia

Na przestrzeni wielu lat działalności zdobyliśmy ogromną wiedzę i zaufanie klientów. Od lat skutecznie dostosowujemy się do zmieniających się warunków biznesowych.

Masz pytania?

Klaudia Derela, ekspertka GLC jest do Twojej dyspozycji.

Nasze usługi obejmują:

  • Księgowość ogólną – kompleksową obsługę księgową, obejmującą ewidencję operacji finansowych, przygotowywanie zestawień finansowych, bilansów oraz rachunkóww zysków i strat. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad finansami Twojej spółki.
  • Podatki – nasi doświadczeni księgowi skrupulatnie śledzą zmieniające się przepisy podatkowe, abyś zawsze mógł skorzystać z optymalnych rozwiązań podatkowych. Dbamy o terminowe składanie deklaracji podatkowych i minimalizację obciążeń podatkowych.
  • Raporty finansowe – przygotowujemy klarowne i rzetelne raporty finansowe, które pomagają w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. Nasze raporty są zgodne z obowiązującymi standardami i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Audyt księgowy – oferujemy usługi audytorskie, które pomagają w weryfikacji poprawności prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dzięki temu masz pewność, że Twoje finanse są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami.
  • Doradztwo prawne – nasz zespół ekspercki służy profesjonalnym doradztwem prawnym, pomagając w procesie zawierania umów.

Prowadząc spółkę, doskonale wiesz, że za wszystkie nieścisłości w księgach rachunkowych odpowiada zarząd. Dlatego też warto zdecydować się na outsourcing księgowości i rozpoczęcie współpracy z firmą, która posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Zakres usług

Obsługa księgowa na systemie NAV24

Obsługa księgowa na systemie SAP

Księgowość dla firm

Nadzór księgowy

Outsourcing księgowości

Usługi dla Startup-ów

Zastępstwa w działach księgowych

Business Process Outsourcing

Zapytaj o nasze usługi

Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą!