Księgowość

Skupiamy się na zapewnieniu profesjonalnej obsługi finansowej, abyś Ty mógł skoncentrować się na rozwoju swojej działalności.

Skontaktuj się

Klaudia Derela

Partner Zarządzająca (Księgowość), Executive MBA

Kompleksowe usługi księgowe

Decydując się na biuro rachunkowe GLC z siedzibą w Katowicach i Warszawie, wybierasz ekspertów, a tym samym masz gwarancję doskonałej orientacji w obowiązujących przepisach i procedurach. Nasi profesjonalni doradcy księgowi stale poszerzają swoją wiedzę, aby móc na bieżąco weryfikować zmiany prawne i dzięki temu ułatwiać pracę przedsiębiorcom. Z nami masz pewność, że wszystkie podejmowane działania odpowiadają wymogom aktualnie obowiązujących przepisów.

Pracujemy na wielu systemach księgowych

m.in. Enova, SAP (4Hana, R3), SAP Business One, Microsoft Dynamics Navision (Business Central), Comarch ERP XL (CDN XL)

Nasz zespół to 160 ekspertów

Każdy z ekspertów w zespole posiada dogłębną wiedzę z zakresu przepisów podatkowych, prawa podatkowego oraz ogólnej wiedzy księgowej.

Obsługujemy spółki z wielu branż

Doskonale rozumiemy, że różne branże mają swoje unikalne wyzwania i specyficzne wymagania księgowe, dlatego oferujemy szeroki zakres usług, aby sprostać potrzebom różnorodnych klientów.

Mamy 25 lat doświadczenia

Na przestrzeni wielu lat działalności zdobyliśmy ogromną wiedzę i zaufanie klientów. Od lat skutecznie dostosowujemy się do zmieniających się warunków biznesowych.

Masz pytania?

Klaudia Derela, ekspertka GLC jest do Twojej dyspozycji.

Nasze usługi obejmują:

 • Księgowość ogólną – kompleksową obsługę księgową, obejmującą ewidencję operacji finansowych, przygotowywanie zestawień finansowych, bilansów oraz rachunkóww zysków i strat. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad finansami Twojej spółki.
 • Podatki – nasi doświadczeni księgowi skrupulatnie śledzą zmieniające się przepisy podatkowe, abyś zawsze mógł skorzystać z optymalnych rozwiązań podatkowych. Dbamy o terminowe składanie deklaracji podatkowych i minimalizację obciążeń podatkowych.
 • Raporty finansowe – przygotowujemy klarowne i rzetelne raporty finansowe, które pomagają w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. Nasze raporty są zgodne z obowiązującymi standardami i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
 • Audyt księgowy – oferujemy usługi audytorskie, które pomagają w weryfikacji poprawności prowadzenia ksiąg rachunkowych. Dzięki temu masz pewność, że Twoje finanse są w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami.
 • Doradztwo prawne – nasz zespół ekspercki służy profesjonalnym doradztwem prawnym, pomagając w procesie zawierania umów.

Prowadząc spółkę, doskonale wiesz, że za wszystkie nieścisłości w księgach rachunkowych odpowiada zarząd. Dlatego też warto zdecydować się na outsourcing księgowości i rozpoczęcie współpracy z firmą, która posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Zakres usług

Obsługa księgowa na systemie NAV24

Obsługa księgowa na systemie SAP

Księgowość dla firm

Nadzór księgowy

Outsourcing księgowości

Usługi dla Startup-ów

Zastępstwa w działach księgowych

Business Process Outsourcing

Zapytaj o nasze usługi

Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą!

  Księgowość dla firm

  Nadzór księgowy to rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które zawierają dużą liczbę transakcji i potrzebują bieżącego monitoringu ich przepływu. W ramach usługi przejmujemy czynności głównego księgowego lub dyrektora finansowego – w zależności od struktury firmy. Gwarantujemy profesjonalne, […]

  Czytaj więcej →

  Nadzór księgowy

  W oparciu o badanie biegłego rewidenta oraz analizę biznesową i podatkową przedsiębiorstwa przeprowadzamy kompleksowy audyt procesów księgowych. Dzięki usprawnieniu organizacji księgowości firma zyskuje bezcenne poczucie bezpieczeństwa prawno-księgowego oraz może jeszcze wydajnej realizować swoje codzienne zadania.

  Czytaj więcej →

  Outsourcing księgowości

  Prawidłowe prowadzenie księgowości to klucz do efektywnego zarządzania finansami, niezależnie od wielkości i branży, w jakiej działa firma. Kompleksowy outsourcing księgowości pozwala na usprawnienie kontroli i planowania finansów oraz skuteczną minimalizację ryzyk.

  Czytaj więcej →

  Usługi dla Startup-ów

  Jak prowadzić księgowość w firmie? Jaką formę opodatkowania najlepiej wybrać? Jak zaplanować finanse i sporządzić skuteczny biznesplan? Nasz zespół doradców podatkowych i prawników kompleksowo wspiera start-upy w każdej z tych kwestii. Rozpoznajemy podstawowe elementy specyfiki […]

  Czytaj więcej →

  Zastępstwa w działach księgowych

  Zwolnienia chorobowe pracowników oraz szereg innych przyczyn losowych mogą poważnie zaszkodzić stabilności prawno-księgowej firmy. Szczególnie problematyczne zwykle okazują się skomplikowane lub wysoko specjalistyczne procesy, z którymi personel działu księgowości nie miał wcześniej do czynienia.

  Czytaj więcej →

  BPO

  Przejęcie wybranych czynności księgowych przez zespół ekspertów GLC ułatwia koncentrację na zasadniczej działalności firmy. Eliminuje także ryzyko popełnienia przez niedoświadczonego przedsiębiorcę kosztownych błędów.

  Czytaj więcej →