Księgowość

Profesjonalnie prowadzona księgowość, pozwala na bezpieczny i stabilny rozwój przedsiębiorstwa. Przejrzysta rachunkowość umożliwia jasne określenie sytuacji finansowej firmy, dzięki czemu możliwe jest planowanie dalszej przyszłości.

Jako biuro rachunkowe oferujemy profesjonalną pomoc w szerokim zakresie usług księgowych.

Wyślij zapytanie

Biuro rachunkowe GLC Katowice - co robimy

Zespół GLC Katowice to fachowcy i wykwalifikowani księgowi w swoich dziedzinach – poza wycenami przedsiębiorstw oferujemy także m.in. kompleksową obsługę biznesu na wielu obszarach. Jednym z nich jest księgowość. Zatrudnieni przez nas księgowi, prawnicy, biegli rewidenci i doradcy podatkowi zapewniają w pełni profesjonalną pomoc w sprawach księgowych i podatkowych. Biuro księgowe GLC Katowice oferuje zarówno wsparcie podczas weryfikacji prawidłowości dokumentów księgowych czy dopasowanie formy rozliczenia do rodzaju prowadzonej działalności, jak i przejęcie prowadzenia ksiąg rachunkowych na czas zwolnień chorobowych pracowników lub też ich nieobecności z losowych przyczyn. Dzięki temu firma zyskuje profesjonalne wsparcie grona ekspertów, stale poszerzających swoją wiedzę w obszarach, którymi się zajmują.

Prowadząc spółkę, doskonale wiesz, że za wszystkie nieścisłości w księgach rachunkowych odpowiada zarząd. Dlatego też warto zdecydować się na outsourcing księgowości i rozpoczęcie współpracy z firmą, która posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Kompleksowe usługi księgowe

Decydując się na biuro rachunkowe GLC Katowice, wybierasz ekspertów, a tym samym masz gwarancję doskonałej orientacji w obowiązujących przepisach i procedurach. Nasi profesjonalni doradcy księgowi stale poszerzają swoją wiedzę, aby móc na bieżąco weryfikować zmiany prawne i dzięki temu ułatwiać pracę przedsiębiorcom. Z nami masz pewność, że wszystkie podejmowane działania odpowiadają wymogom aktualnie obowiązujących przepisów.

 

Księgowość dla firm

Nadzór księgowy to rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które zawierają dużą liczbę transakcji i potrzebują bieżącego monitoringu ich przepływu. W ramach usługi przejmujemy czynności głównego księgowego lub dyrektora finansowego – w zależności od struktury firmy. Gwarantujemy profesjonalne, […]

Czytaj więcej →

Nadzór księgowy

W oparciu o badanie biegłego rewidenta oraz analizę biznesową i podatkową przedsiębiorstwa przeprowadzamy kompleksowy audyt procesów księgowych. Dzięki usprawnieniu organizacji księgowości firma zyskuje bezcenne poczucie bezpieczeństwa prawno-księgowego oraz może jeszcze wydajnej realizować swoje codzienne zadania.

Czytaj więcej →

Outsourcing księgowości

Prawidłowe prowadzenie księgowości to klucz do efektywnego zarządzania finansami, niezależnie od wielkości i branży, w jakiej działa firma. Kompleksowy outsourcing księgowości pozwala na usprawnienie kontroli i planowania finansów oraz skuteczną minimalizację ryzyk.

Czytaj więcej →

Usługi dla Startup-ów

Jak prowadzić księgowość w firmie? Jaką formę opodatkowania najlepiej wybrać? Jak zaplanować finanse i sporządzić skuteczny biznesplan? Nasz zespół doradców podatkowych i prawników kompleksowo wspiera start-upy w każdej z tych kwestii. Rozpoznajemy podstawowe elementy specyfiki […]

Czytaj więcej →

Zastępstwa w działach księgowych

Zwolnienia chorobowe pracowników oraz szereg innych przyczyn losowych mogą poważnie zaszkodzić stabilności prawno-księgowej firmy. Szczególnie problematyczne zwykle okazują się skomplikowane lub wysoko specjalistyczne procesy, z którymi personel działu księgowości nie miał wcześniej do czynienia.

Czytaj więcej →

BPO

Przejęcie wybranych czynności księgowych przez zespół ekspertów GLC ułatwia koncentrację na zasadniczej działalności firmy. Eliminuje także ryzyko popełnienia przez niedoświadczonego przedsiębiorcę kosztownych błędów.

Czytaj więcej →