Biuro rachunkowe Warszawa

GLC Warszawa

Al. Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa

Powiedz

Jak możemy ci pomóc?

  Jaka usługa Cię interesuje?

  Jak możemy się z tobą skontaktować?  Księgowość i biuro rachunkowe GLC Warszawa – prestiżowe usługi w prestiżowej lokalizacji

  Kiedy pod koniec XX wieku rozpoczynaliśmy działalność, nie spodziewaliśmy się, że rozwinie się ona tak bardzo. Dzisiaj poza główną siedzibą w Katowicach, posiadamy także swój oddział nieopodal centrum Warszawy, a nasz zespół liczy 150 ekspertów z różnych dziedzin. Działamy przede wszystkim jako biuro księgowe. Oferujemy outsourcing księgowości dla firm ze stolicy oraz dowolnych innych części kraju. W tym drugim przypadku głównie poprzez współpracę zdalną.

  Doradztwo rachunkowe realizowane przez GLC

  Nasza podstawowa oferta to księgowość dla firm, obejmująca pełną obsługę księgowości, a także nadzór nad księgowością w przedsiębiorstwie oraz zastępstwo w działach księgowych. Jako biuro rachunkowe współpracujemy głównie ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, w tym z najbardziej renomowanymi markami w Warszawie i kraju. Niemniej księgowość (Warszawa i Katowice to tu znajdują się nasze główne placówki) w naszym wykonaniu to także obsługa start-upów, w której mamy już całkiem duże doświadczenie. Usługi księgowe realizujemy kompleksowo, każdorazowo dostosowując je do indywidualnych potrzeb Klienta.

  Jak dojechać do naszej siedziby w Warszawie?

  Księgowość dla firmy świadczymy zdalnie lub poprzez spotkania w siedzibach naszych Klientów i w naszym biurze. Obecnie biuro księgowe GLC mieści się w budynku Equator II, w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Warszawy – przy Alejach Jerozolimskich 96 (Warszawa Centrum).

  Bez trudu dojadą Państwo do nas samochodem z każdej części miasta, a pojazd zostawią na jednym z wielu ogólnodostępnych miejsc parkingowych. Nasza siedziba mieści się pomiędzy stacjami kolejowymi Warszawa Zachodnia i Warszawa Główna, a podróż piechotą z każdej z nich zabiera co najwyżej kilkanaście minut. Dojadą Państwo do nas również autobusami linii: 127, 158 i 159, które zatrzymują się na przystanku Białobrzeska, znajdującym się pod budynkiem, w którym mieści się nasze biuro kadrowe. Zapraszamy.

  Doradztwo podatkowe Warszawa i pozostałe usługi

  Zdajemy sobie sprawę, jak szerokie i zróżnicowane są potrzeby naszych Klientów, a chcąc zaspokoić je wszystkie, poszerzyliśmy obszar naszych specjalizacji. Dzisiaj biuro rachunkowe GLC w Warszawie dysponuje ogromnym zespołem fachowców z różnych dziedzin, co zdecydowanie wyróżnia nas w branży. Outsourcing księgowości i pozostałe usługi księgowe to tylko część oferty, w której znajduje się też między innymi audyt finansowy, w tym audyt śledczy i podatkowy. Pomagamy w wycenie przedsiębiorstwa oraz przeprowadzamy działania kontrolne w zakresie sprawozdań finansowych. Służymy także wsparciem prawnym. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo podatkowe Warszawa w wykonaniu GLC.