Kadry i płace

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga sprawnego prowadzenia dokumentacji związanej z płacami i kadrami. Aby uniknąć pomyłek, warto zdecydować się na profesjonalny outsourcing kadrowo-płacowy.

Skontaktuj się

Klaudia Derela

Partner Zarządzająca (Księgowość), Executive MBA

Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing kadrowo-płacowy?

Outsourcing kadrowo-płacowy pozwoli Ci usprawnić funkcjonowanie firmy oraz zmniejszyć koszty jej utrzymania. Korzystając z profesjonalnych usług outsourcera, nie musisz zatrudniać własnych kadrowych, aby zatroszczyć się o całą dokumentację. Rozwiązanie to więc sprawdzi się doskonale zarówno w małych firmach, jak i w dużych przedsiębiorstwach. Rodzinne biznesy, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, dzięki outsourcingowi kadrowo-płacowemu będą mogły szybciej osiągnąć sukces. Doświadczenie specjalistów pozwoli im uniknąć błędów oraz skupić się wyłącznie na właściwej działalności zamiast na dokumentacji. Większe firmy również zyskają komfort, gdy outsourcer zajmie się za nich kwestiami płac.

Co zaoferują ci specjaliści GLC?

Outsourcing kadrowo-płacowy, który powierzysz specjalistom GLC, przeprowadzony zostanie na najwyższym poziomie. Zajmą się oni obsługą kadrową, terminowym i rzetelnym rozliczaniem płac, a także opracowaniem zachęcających planów motywacyjnych. Wszystkie te działania są niezbędne, aby w firmie zachowana została równowaga, a zarządzanie przedsiębiorstwem było płynne. Dzięki doświadczeniu naszych kadrowych wszystkie działania będą przeprowadzone zgodnie z najnowszymi przepisami prawa pracy, które bardzo często podlega modyfikacjom. Znajomość prawodawstwa, która wyróżnia outsourcera, jest więc niezbędna, by nie pojawiły się żadne nieprawidłowości w dziale kadr i płac. Specjaliści ds. kadr i płac z GLC zapewnią Twojej firmie fachowe doradztwo, które ułatwi Ci prowadzenie wiarygodnej i przynoszącej sukcesy firmy.

Nasz zespół to 160 ekspertów

Każdy z ekspertów w zespole posiada dogłębną wiedzę z zakresu przepisów podatkowych, prawa podatkowego oraz ogólnej wiedzy księgowej.

Mamy zoptymalizowane procesy

sprawdzone i zoptymalizowane procesy pracy, co może przynieść efektywność i oszczędność czasu w porównaniu do prowadzenia tych działań wewnętrznie. To pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Mamy 25 lat doświadczenia

Na przestrzeni wielu lat działalności zdobyliśmy ogromną wiedzę i zaufanie klientów. Od lat skutecznie dostosowujemy się do zmieniających się warunków biznesowych.

Znamy przepisy i regulacje

Zespół ma głęboką znajomość aktualnych przepisów i regulacji dotyczących kadr i płac, co pozwala unikać błędów i zapewnia zgodność z prawem.

Masz pytania?

Klaudia Derela, ekspertka GLC jest do Twojej dyspozycji.

Skorzystaj z naszych usług i sprawnie zarządzaj firmą!

Doświadczenie i znajomość różnorodnych rynków pozwala ekspertom GLC sprawnie obsłużyć działy kadr i płac firm wielu branż. Decydując się więc na outsourcing w tym zakresie, możesz całkowicie powierzyć im wszystkie kwestie finansowe i zrezygnować z utrzymywania własnych kadrowych. W tej sposób zmniejszysz koszty utrzymania firmy, ale w tym samym czasie otrzymasz usługi najwyższej jakości. Outsourcing kadrowo-płacowy jest więc nie tylko wygodny i bezpieczny, ale także opłacalny. Jeśli zależy Ci na tym, by powierzyć prowadzenie dokumentacji związanej z kadrami profesjonalistom, zapraszamy do skorzystania z oferty GLC.

Zakres usług

Obsługa kadrowo płacowa

Rozliczenia płac

Prawo pracy

Zapytaj o nasze usługi

Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą!

  Obsługa kadrowo płacowa

  Sprawna obsługa kadrowa w nowoczesnej firmie to bardzo ważny aspekt, który ułatwia utrzymywanie prawidłowych relacji z pracownikami. Jest także istotnym elementem działań employer brandingowych. To właśnie obsługa kadrowa, w tym rzetelne prowadzenie akt osobowych i dokumentacji zatrudnienia, […]

  Czytaj więcej →

  Rozliczenia Płac

  Rzetelne i terminowe rozliczenia płac to jeden z najważniejszych czynników, które wpływają na sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Stabilne i pewne warunki zatrudnienia to kluczowy element, na który zwracają uwagę obecni i przyszli pracownicy. Zadaniem pracodawcy, który chce przyciągnąć najlepszych specjalistów, jest […]

  Czytaj więcej →

  Prawo pracy

  W GLC jesteśmy przekonani, że prawo pracy może być sprzymierzeńcem zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Niejednokrotnie przekonaliśmy już naszych Klientów, że dzięki odpowiedniej obsłudze, a także praktycznemu podejściu, te z pozoru sprzeczne interesy można pogodzić. Jasno określone […]

  Czytaj więcej →