enova365

Brak kompletnej integracji systemów w przedsiębiorstwie to szereg niedogodności, takich jak: spowolniony przepływ informacji, błędy w danych, ich duplikacja czy też obsługa klienta na bardzo niskim poziomie. Remedium na te bolączki jest sprawny system ERP, taki jak enova365.

Skontaktuj się

Michał Jednaki

Partner (IT), Project Manager

Moduły enova365

Obecnie enova365 to jedno z najpopularniejszych ERP na rynku. Swoją popularność zawdzięcza głównie możliwości kompleksowej integracji systemów. enova365 to wsparcie zarówno w obszarze księgowości, jak i handlu, kadr, płac oraz CRM. System jest dostosowany do obsługi plików JPK i split payment. Co więcej, dzięki temu ERP firma otrzymuje wsparcie w zakresie zarządzania towarami. Jest to także narzędzie pomocne pracownikom, którzy otrzymują przypomnienia o szkoleniach i innych wydarzeniach, a także mogą bez konieczności wizyty w biurze przełożonego składać wnioski urlopowe i inne.

Kadry i płace

Księgowość

Masz pytania?

Michał Jednaki, ekspert GLC jest do Twojej dyspozycji.

Profesjonalne wdrożenie enova365

Dobry program ERP to połowa sukcesu. Druga połowa to jego prawidłowe wdrożenie – oparte na analizie i pozbawione błędów. Każda firma posiada swoją specyfikę, którą należy uwzględnić, wdrażając ERP. Należy uważać, aby podczas zmian systemowych nie utracić lub nie uszkodzić plików z danymi. Dlatego też wprowadzając do firmy ERP enova365, oferujemy:

 • audyt przedwdrożeniowy,
 • konfigurację istniejących systemów informatycznych i aplikacji,
 • instalację oraz kompletną konfigurację systemu ERP,
 • transfer danych do nowego systemu.

Specjaliści

Nasz zespół to specjaliści mający na koncie liczne wdrożenia systemów ERP, w tym również enova365. Dajemy gwarancję poprawności wdrożenia systemu. Służymy także wsparciem w zakresie serwisu systemu i jego aktualizacji. Jesteśmy na bieżąco z wprowadzanymi zmianami, a w ramach współpracy serwisowej śledzimy też zmiany w przedsiębiorstwie, aby w porę wprowadzić odpowiednie modyfikacje dostosowane do zmieniających się potrzeb firmy.

Szkolenia

Jednak nie upieramy się, aby Klienci polegali tylko na naszej pomocy. Dlatego prowadzimy szkolenia, w ramach których przekazujemy wiedzę z zakresu wdrażania i obsługi systemu ERP. Program szkolenia ma charakter indywidualny, co oznacza, że dostosowujemy go do potrzeb danej firmy. Po przeprowadzeniu szkolenia nadal jesteśmy do dyspozycji, odpowiadając na wszelkie pytania i wyjaśniając wątpliwości.

Elastyczność

System ERP to podstawa sprawnego funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Wdrożenie enova365 lub innego podobnego systemu to już standard. Kluczem do sukcesu jest natomiast dostosowanie systemu do specyfiki firmy i jej potrzeb, a także poprawne jego wdrożenie i stałe aktualizacje. Co ważne, enova365 to ERP, które daje duże możliwości w zakresie wprowadzania modyfikacji. Jest to elastyczny system dostosowujący się do danego przedsiębiorstwa, usprawniający działanie małych, średnich i dużych firm.

 • CRM
 • Workflow
 • Business Intelligence
 • DMS
 • Pulpit Klienta Biura Rachunkowego
 • OCR
 • Delegacje Służbowe
 • Praca Zdalna

Stałe wsparcie w użytkowaniu systemu enova365

Oferujemy naszym klientom stałe wsparcie w użytkowaniu systemu enova365. Zdajemy sobie sprawę, że tak obszerne narzędzie jakim jest obecnie enova365, wymaga sporej wiedzy w różnych obszarach.

Nasza opieka zawiera bieżące konsultacje i wsparcie, modyfikację konfiguracji, w tym prace programistyczne, szkolenia dla nowych członków zespołu klienta oraz administrację programem i bazami danych.

Nasz system rejestracji i przydzielania zgłoszeń gwarantuje klientowi dobrą komunikację z naszym zespołem, a tym samym poczucie bezpieczeństwa i bieżącego wsparcia.

Wspieramy zarówno klientów, u których program był wdrażany bezpośrednio przez nasz zespół, jak i klientów pragnących zmienić opiekuna. Wychodzimy z założenia, że nasza usługa opieki powinna być elastyczna tak jak sam program.

Usługę serwisową realizujemy w trzech wariantach:

Srebrny Złoty Platynowy
Pakiet dostępny w przedziale
Pakiet dostępny w przedziale od 4h od 15h od 8h
  Termin przyjęcia zgłoszenia do realizacji
Termin przyjęcia zgłoszenia do realizacji 48h 24h 24h
  Konsultacje zdalne i telefoniczne
Konsultacje zdalne i telefoniczne
  Szkolenia zdalne
Szkolenia zdalne
  Pomoc zdalna
Pomoc zdalna
  Konsultacje i pomoc na miejscu u klienta
Konsultacje i pomoc na miejscu u klienta
  Konfiguracja podstawowa
Konfiguracja podstawowa
  Konfiguracja zaawansowana
Konfiguracja zaawansowana
  Realizacja i modyfikacja raportów i wydruków
Realizacja i modyfikacja raportów i wydruków
  Prace programistyczne i rozszerzenia
Prace programistyczne i rozszerzenia
  Aktualizacja enova365 w godzinach biznesowych
Aktualizacja enova365 w godzinach biznesowych
  Aktualizacja enova365 po godzinach biznesowych
Aktualizacja enova365 po godzinach biznesowych
  Administracja serwerem SQL
Administracja serwerem SQL Opcja
  Administracja serwerem
Administracja serwerem Opcja
  Administracja siecią
Administracja siecią Opcja
 
Skontaktuj się Skontaktuj się Skontaktuj się
Kontakt Kontakt Kontakt

Zakres usług

Stała obsługa techniczna i merytoryczna przedsiębiorców

Integracja systemów

Automatyzacja procesów biznesowych

Narzędzia rachunkowości zarządczej

Wsparcie obrotu towarów koncesjonowanych

Szkolenia

Zapytaj o nasze usługi

Osoba z naszego zespołu skontaktuje się z Tobą!

  Stała obsługa techniczna i merytoryczna przedsiębiorców

  enova365 ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej w czterech zasadniczych obszarach. Należą do nich: księgowość, kadry i płace, handel oraz CRM. System pomaga firmie w prowadzeniu pełnej księgowości, jak i księgowości opartej na Księdze Przychodów i Rozchodów. Obsługuje mechanizm split payment oraz pozwala na generowanie […]

  Czytaj więcej →

  Integracja systemów

  Na swoim koncie mamy realizację wielu skomplikowanych projektów, w których zachodziła konieczność migracji dużych ilości danych z różnych baz danych do systemu enova365. Każdy z nich zakończył się sukcesem. Dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie. Znamy sprawdzone […]

  Czytaj więcej →

  Automatyzacja procesów biznesowych

  Opieka serwisowa to idealne rozwiązanie dla wymagających. Doskonale rozumiemy, że Klienci często chcą – po prostu – korzystać z systemu, a w razie jakichkolwiek pytań, móc zgłosić się do specjalistów i szybko otrzymać konkretną odpowiedź. W ramach naszej usługi […]

  Czytaj więcej →

  Narzędzia rachunkowości zarządczej

  Aplikacja Archiwizator Azure tworzy automatyczne kopie zapasowe danych zgromadzonych w systemie na dedykowanych przestrzeniach chmury. Pozwala to uniknąć zagrożeń takich jak m.in. awarie i uszkodzenia sprzętu, przypadkowe skasowanie plików, kradzież danych lub złamanie firmowych procedur […]

  Czytaj więcej →

  Wsparcie obrotu towarów koncesjonowanych

  Tworzymy wysokospecjalistyczne dodatki i rozszerzenia. Przygotowujemy także dodatkowe funkcjonalności, które pozwalają na łączenie i wymianę danych pomiędzy innymi wykorzystywanymi w organizacji aplikacjami.

  Czytaj więcej →

  Szkolenia

  Zależy nam, aby użytkownicy systemu enova365 nie napotykali w trakcie pracy problemów natury technicznej. Pomaga w tym dogłębne przeszkolenie osób, które w danej organizacji będą pracować z systemem lub nadzorować pracę innych. Nasze szkolenia są skondensowane, maksymalnie […]

  Czytaj więcej →