Narzędzia rachunkowości zarządczej

GLC IT przedstawia rozwiązania z zakresu optymalizacji procesów biznesowych poprzez zastosowanie narzędzi Business Intelligence. Odpowiednio dostosowany program ERP to dzisiaj podstawa w każdym biznesie bez względu na branżę. Zapewniamy wdrożenie i obsługę programu, który pomoże Państwu podejmować lepsze decyzje, dzięki stałemu dostępowi do uporządkowanych danych oraz ich sprawnemu przepływowi między systemami i pracownikami.

Korzystamy z najnowszych programów, docenianych przez ekspertów i użytkowników. Wśród nich jest system ERP – enova365, który odpowiada za zbieranie danych z wszystkich działów firmy. enova365 to nie tylko porządek w księgowości, ale także usprawnienie funkcjonowania działu sprzedaży, produkcji czy kadr. System enova365 wyróżnia elastyczność, która oznacza dostosowanie do struktury Państwa firmy. Ponadto system daje możliwość połączenia z niemal dowolnym systemem branżowym.

Narzędzia Business Intelligence to łatwiejsze i wygodniejsze zarządzanie. Podejmowanie decyzji na podstawie potwierdzonych danych to z pewnością duży komfort. Przede wszystkim oferowane przez GLC IT rozwiązania z zakresu Business Intelligence to trafniejsze decyzje strategiczne, które wprost przekładają się na większe powodzenie firmy na rynku.

Nasza firma oferuje kompleksową usługę. Ofertę dostosowujemy zawsze do indywidualnych potrzeb Klientów, poprzedzając te działania dogłębną analizą potrzeb i aktualnej sytuacji w przedsiębiorstwie. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z proponowanych przez nas innowacyjnych rozwiązań.

Co robimy?

  • oferujemy archiwizację danych z systemu enova365 codziennie lub raz w tygodniu – w zależności od wybranego pakietu,
  • kompleksowo wdrażamy wybrane przez Klienta rozwiązanie,
  • oferujemy szkolenia w zakresie obsługi systemu oraz zapewniamy pełne wsparcie w sprawach bieżących – po zakończeniu procesu wdrożenia.

Nasi eksperci w tej dziedzinie

Aleksander Wojtasiewicz

Partner (IT), Project Manager

Michał Jednaki

Partner (IT), Project Manager

Centra danych MS Azure gwarantują najwyższe bezpieczeństwo. Bazy zapisywane są w kilku centrach danych, co niemal eliminuje ryzyko ich utraty.

Chmura MS Azure zapewnia też pełną prywatność, a na elementy ochrony składają się mechanizmy uwierzytelniania i szyfrowanie danych.

Dlaczego GLC?

  • praktyczne, wieloletnie doświadczenie w zakresie usługi instalacji w chmurze przy pomocy aplikacji Archiwizator Azure,
  • realne zwiększenie bezpieczeństwa i prywatności danych przedsiębiorstwa,
  • znaczna minimalizacja zagrożeń związanych z wyciekiem danych, ich kradzieżą lub naruszeniem firmowych procedur,
  • gwarancja bezpieczeństwa, poświadczona audytami niezależnych organizacji, w tym m.in. certyfikatem standardów takich jak  ISO 27001.

Naszym Klientom zapewniamy wsparcie w każdym obszarze prowadzenia biznesu - oferujemy wiele specjalistycznych usług pod jednym dachem

Skontaktuj się z nami