e-doradca podatkowy LIPIEC 2022

Lipcowy e-doradca podatkowy, czyli podsumowanie najważniejszych tematów z zakresu podatków, prawa, finansów, księgowości dla każdego przedsiębiorcy.

W wakacyjnym wydaniu omawiamy między innymi:

przedłużoną tarczę antyinflacyjną, 14 emeryturę, stopy procentowe, lifting polskiego ładu, preferencje podatkowe ustanowione z powodu COVID-19. Zajmujemy się również kwestiami: odliczenia składek na ubezpieczenie zdrowotne po nowelizacji, zmianami w podatku dochodowym oraz Krajowym Planem Odbudowy i zapisów o pracy zdalnej w Kodeksie Pracy.

 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Przypominamy, że regularnie zabieramy głos w sprawach ważnych dla przedsiębiorców, a materiały w formie video i podcastów publikujemy na naszych kanałach na YouTube oraz w największych serwisach podcastowych na kanale: Czynimy Biznes Łatwiejszym. Dla tych z Państwa, którzy preferują lekturę od słuchowiska, zapraszamy na bloga GLC. Regularnie dzielimy się tam wiedzą na tematy związane z biznesem i przedsiębiorczością w Polsce.

doradca podatkowy Lipiec 2022

Więcej wiedzy na blogu www.glc.pl oraz na naszym kanale na YouTube: czynimy biznes łatwiejszym.

Masz pytania dotyczące rachunkowości lub prawa podatkowego?
Potrzebujesz pomocy prawnej?

Wypełnij formularz kontaktowy

i skontaktuj się z nami

  Jaka usługa Cię interesuje?
  Jak możemy się z tobą skontaktować?

  Powiązane wpisy

  Ceny transferowe 2024 – kto ma obowiązek sporządzić dokumentację?

  Dokonujesz transakcji z podmiotami powiązanymi, wobec tego interesują Cię ceny transferowe? Z artykułu dowiesz się: kto powinien sporządzić dokumentację cen...

  @ – doradca podatkowy czerwiec 2022

  Czerwcowy e-doradca podatkowy, a w nim: grupy VAT jako temat numeru – od 1 lipca 2022 roku podatnicy będą mogli...

  @ – doradca podatkowy maj 2022

  Majowa prasówka dla przedsiębiorców oczekuje na Państwa uwagę. W pełni wiosenne wydanie e-doradcy podatkowego poleca się do popołudniowej kawy. Kilka...