@ – doradca podatkowy maj 2022

Majowa prasówka dla przedsiębiorców oczekuje na Państwa uwagę. W pełni wiosenne wydanie e-doradcy podatkowego poleca się do popołudniowej kawy. Kilka słów o podatkach, prawie dla biznesu, księgowości. Zagadnienia związane z prowadzeniem działalności w Polsce. Trochę o Polskim Ładzie i o PIT. Tematem numeru mieszkania bez wkładu własnego, a w rubryce NEWS przeczytają Państwo o tym jak Rząd chce obniżyć PIT. Doradca radzi w kwestii e-paragonów oraz o tym jak wykupić samochód z leasingu.

Przyglądamy się również nowym uprawnieniom skarbówki i komentujemy ulgę sponsoringową.

Zapraszamy do lektury. W razie pytań i wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania.

doradca podatkowy grudzień 2021

Więcej wiedzy oczekuje na Państwa na naszych kanałach na YouTube oraz w największych w Polsce serwisach podcastowych, gdzie regularnie dzielimy się doświadczeniem i udzielamy komentarza. Nasz kanał nazywa się: Czynimy Biznes Łatwiejszym.

Masz pytania dotyczące rachunkowości lub prawa podatkowego?
Potrzebujesz pomocy prawnej?

Wypełnij formularz kontaktowy

i skontaktuj się z nami

  Jaka usługa Cię interesuje?
  Jak możemy się z tobą skontaktować?

  Podobne artykuły

  e-doradca podatkowy LIPIEC 2022

  Lipcowy e-doradca podatkowy, czyli podsumowanie najważniejszych tematów z zakresu podatków, prawa, finansów, księgowości dla każdego przedsiębiorcy. W wakacyjnym wydaniu omawiamy...

  @ – doradca podatkowy czerwiec 2022

  Czerwcowy e-doradca podatkowy, a w nim: grupy VAT jako temat numeru – od 1 lipca 2022 roku podatnicy będą mogli...

  Polski Ład i zmiany podatkowe – co zapowiada projekt z 24 marca 2022 roku?

  24 marca 2022 roku Pan Premier Morawiecki zapowiedział kilka zmian w ramach projektu Polskiego Ładu. Nasi eksperci z dziedzin doradztwa...