Klaudia Derela

Head of Accounting, partner zarządzający, Executive MBA

Profil zawodowy

Certyfikowana księgowa z ponad 10 letnim doświadczeniem. Od początku swojej kariery zawodowej związana z GLC. Zajmuje się w szczególności obsługą spółek prawa handlowego z kapitałem zagranicznym oraz sprawuje nadzór nad procesami migracji danych księgowych do nowych systemów informatycznych (m.in.: Enova, SAP, Microsoft Dynamics Navision, Elelco). Specjalizuje się w rachunkowości zarządczej oraz podatkowej. Czerpie przyjemność z pracy z ludźmi, a cele Klientów GLC są dla niej największą inspiracją i motywacją w codziennej pracy i samorozwoju.

Osiągnięcia

Dynamiczny rozwój kariery zawodowej w GLC – pracę rozpoczęła jako asystentka księgowa, przeszła przez kolejne stanowiska, a obecnie jako Dyrektorka Działu Rachunkowości zarządza działem liczącym ponad 60 osób. Bierze czynny udział w rozwoju GLC.

Zadbała o pozyskanie finansowania z funduszy unijnych na rozwój projektu związanego z wdrożeniem nowego systemu informatycznego wykorzystywanego w GLC do świadczenia usług.

Edukacja

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, kierunek: Finanse i Rachunkowość, specjalność: Rachunkowość – studia ukończone w gronie 10 najlepszych studentów na roku.

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Executive MBA na Akademii Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz ABMS Open University of Switzerland.

Odbyła szereg kursów i szkoleń z zakresu księgowości i podatków, a także zarządzania zespołem księgowym.

Posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 62368/2013.

Zainteresowania

Podróże, literatura współczesna.

Powrót do zespołu