+48 32 479 10 50

17 stycznia 2018

Zbigniew Maciej Szymik i Bartosz Kubista wybrani do Krajowej Rady Doradców Podatkowych V kadencji

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że Zbigniew Maciej Szymik oraz Bartosz Kubista z Kancelarii GLC zostali wybrani do składu Krajowej Rady Doradców Podatkowych V kadencji.

Nasi Koledzy jako delegaci Śląskiego Oddziału KIDP wzięli udział w V Krajowym Zjeździe Doradców Podatkowych, który odbył się w dniach 12-14 stycznia 2018 r. w Warszawie.

Pełniąc funkcje członków KRDP nowej kadencji będą decydować o kształcie i kierunkach działania korporacji przez najbliższe cztery lata. Gremium, w skład którego weszli kieruje działalnością samorządu doradców podatkowych pomiędzy Krajowymi Zjazdami. Wśród statutowych zadań Rady jest m.in. reprezentowanie środowiska doradców podatkowych, współpraca z organami władzy, administracji państwowej i samorządowej, instytucjami naukowymi, organizacjami gospodarczymi i społecznymi oraz międzynarodowymi organizacjami zawodowymi. Rolą Rady jest również opiniowanie projektów ustaw i rozporządzeń dotyczących prawa podatkowego i przedstawianie wniosków w tym zakresie. Rada ma też za zadanie propagowanie pozytywnego wizerunku korporacji i zawodu doradcy podatkowego.

 

17 stycznia 2018

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa