+48 32 479 10 50

22 kwietnia 2014

Zbigniew Maciej Szymik doradza Młodym Przedsiębiorcom

Gościem najbliższego spotkania w ramach projektu Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście 24 kwietnia 2014 r. Będzie Zbigniew Maciej Szymik, dyrektor Generalny GRUPY Leader, doradca podatkowy.

Na kolejnych warsztatach z cyklu Mała Firma – ALL Inclusive ekspert GRUPY Leader przedstawi problematykę składek na ZUS i podatków w małej firmie. Podpowie praktyczne rozwiązania dotyczące najkorzystniejszych form prowadzenia rachunkowości i opodatkowania małych przedsiębiorstw w początkowej fazie rozwoju w zależności od branży i zasięgu rynkowego. Odpowie m.in. na pytania, dlaczego musimy płacić ZUS i kiedy możemy korzystać z ulg? Czy prowadząc mały sklep z warzywami należy myśleć o optymalizacji podatkowej? Ile naprawdę kosztuje pracownik? A także, kiedy można wybrać rodzaj płaconego podatku dochodowego i czy wizyta u wróżki ma coś z tym wspólnego?

Spotkanie odbędzie się w ramach programu Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście realizowanego przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach pod patronatem Prezydenta Miasta Katowic. Do udziału w spotkaniu i dyskusji zaproszeni są wszyscy młodzi przedsiębiorcy z terenu Metropolii Silesia, właściciele firm lub wspólnicy spółek kapitałowych na start-upie i osoby dopiero planujące rozpocząć działalność gospodarczą.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, po uprzednim zgłoszeniu poprzez stronę:

www.mlodyprzedsiebiorca.org

Czas i miejsce: 24 kwietnia 2014 r., godz. 17.30, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, ul. Opolska 15.

 

[gal zoom=”enabled”]
[gal_item ]http://www.grupaleader.pl/wp-content/uploads/2014/04/Maciej_Szymik_mlodzi_przedsiebiorcy-2m.jpg[/gal_item]
[gal_item ]http://www.grupaleader.pl/wp-content/uploads/2014/04/Maciej_Szymik_mlodzi_przedsiebiorcy_m.jpg[/gal_item]
[gal_item ]http://www.grupaleader.pl/wp-content/uploads/2014/04/Maciej_Szymik_mlodzi_przedsiebiorcy-3m.jpg[/gal_item][/gal]Spotkanie ze Zbigniewem Maciejem Szymikiem w RIG przyciągnęło kilkudziesięciu Młodych Przedsiębiorców. 

22 kwietnia 2014

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa