+48 32 479 10 50

13 lutego 2014

Wystartował program „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście”, którego partnerem merytorycznym jest GRUPA Leader

Wczoraj w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach odbyło się spotkanie inaugurujące realizację programu „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście”. Jednym z ekspertów programu jest Maciej Szymik, dyrektor generalny GRUPY Leader.

I Dzień Młodego Przedsiębiorcy w Katowicach rozpoczął Okrągły Stół dotyczący platformy współpracy na rzecz przedsiębiorczości w Katowicach z udziałem m.in. Prezydenta Miasta Piotra Uszoka oraz Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tadeusza Donocika, przedstawicieli urzędu pracy, urzędów skarbowych, inspekcji pracy i ZUS-u. W dyskusji wzięli również udział eksperci programu i członkowie Forum Młodych RIG w Katowicach. Owocem spotkania jest wyznaczenie w każdej instytucji osoby kontaktowej w sprawach związanych z młodymi przedsiębiorcami.

Na drugą cześć spotkania złożyły się dwa panele dyskusyjne, poruszające tematykę, której dotyczyć będą planowane na kolejne miesiące warsztaty dla Młodych Przedsiębiorców. O aspektach podatkowych i ubezpieczeniowych prowadzenia firmy mówił Maciej Szymik, doradca podatkowy, ekspert reprezentujący GRUPĘ Leader.

13 lutego 2014

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa