+48 32 479 10 50

12 listopada 2019

Tak świętuje GLC – nasze 20-lecie

Nie codziennie kończy się 20 lat!

Wspomnienia, wzruszenia, sentymenty i to poczucie, że jeśli naprawdę czegoś chcemy, to nie ma rzeczy niemożliwych. 20 lat temu firma GLC była raczkującym przedsiębiorstwem. To co nas wyróżniało to marzenia i wielkie ambicje. Wiedzieliśmy, że nie chcemy poprzestawać na zatrudnieniu kilku pracowników i obsłudze klientów po linii najmniejszego oporu. Od początku stawialiśmy na ludzi. GLC nigdy nie byłoby takie jakie jest, gdyby nie oni — niesamowici ludzie, którzy włożyli w to miejsce swoje serce, swój czas i całe swoje zaangażowanie – nasz zespół!

Czy 20 lat temu wyobrażaliśmy sobie, że w 2019 roku będziemy na 14 piętrze wieżowca w sercu Katowic? Nie. Czy myśleliśmy, że nasz zespół będzie liczony w setkach osób? Nie. Ale wiedzieliśmy jedno. Że chcemy pomagać przedsiębiorcom w prowadzeniu i rozwijaniu ich biznesu. Dlatego naszą maksymą stało się to, że „Czynimy Twój biznes łatwiejszym”.

Nie wyobrażaliśmy sobie, żeby nasze 20-lecie przeszło bez echa. Chcieliśmy podzielić się tą radością z całym światem, ale przede wszystkim chcieliśmy podziękować tym bez których GLC nie miałoby racji bytu – naszemu zespołowi.

Z tej okazji wybraliśmy się na niezapomniany weekend. Mimo że do dyspozycji mieliśmy całą strefę SPA, to przegrała ona z innymi atrakcjami, które opierały się na współpracy grupowej! Zaczęliśmy od łapania balansu – w parku linowym. Jak cudownie było patrzeć na ten wzajemny doping! Później przyszedł czas na element grywalizacji! Podzieliliśmy się na 5…ekip filmowych! Bycie filmowcem nigdy nie było tak proste, przecież każdy ma w kieszeni telefon z kamerą! Tak przynajmniej nam się wydawało :)). Każdy zespół miał zrealizować swój materiał filmowy. Po wylosowaniu tematyki rozproszyliśmy się po hotelu, żeby chwytać najlepsze kadry. A jakie były tematy filmów? Oczywiście nieprzypadkowe – GLC ma talent, GLC trudne sprawy, Dzień z życia prezesa GLC, Korporacyjny romans i Korporacyjne potyczki. Warto było podjąć wysiłek, bo wieczorem odbyła się gala Oscarów GLC. Wspólnie oglądaliśmy wszystkie produkcje i nagrodziliśmy najlepszą. Wieczór uświetnił też występ Katarzyny Piaseckiej i tańce do białego rana.

Dziękujemy Wam za ten wspaniały czas i za to, że codziennie tworzycie z nami GLC.

 

12 listopada 2019

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa