+48 32 479 10 50

24 sierpnia 2020

Podcast „Podatki bez ryzyka” z udziałem mec. Kubisty!

 

Krajowa Izba Doradców Podatkowych wystartowała z nowym projektem. Jest nim podcast „Podatki bez ryzyka”. KIDP do współpracy przy poszczególnych odcinkach zaprasza uznanych ekspertów – członków samorządu. Autorem pierwszego odcinka podcastu „Podatki bez ryzyka” jest Bartosz Kubista!

Podcast skierowany jest do przedsiębiorców.  Doradcy podatkowi, którzy zaangażowani są w projekt, dzielą się wiedzą w przystępny, zrozumiały sposób. Przedstawiają wyłącznie sprawdzone, praktyczne informacje, które przydadzą się każdej osobie prowadzącej biznes w Polsce.

Prowadzącym pierwszy odcinek podcastu Krajowej Izby Doradców Podatkowych jest Bartosz Kubista-  doradca podatkowy, adwokat i partner zarządzający GLC. Mec. Kubista wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z podatkami. Opowiada m.in. czym się różni podatnik od płatnika. Tłumaczy również, jaka jest różnica pomiędzy obowiązkiem a zobowiązaniem podatkowym.

WYSŁUCHAJ PIERWSZEGO ODCINKA PODCASTU „PODATKI BEZ RYZYKA” Z UDZIAŁEM MEC. KUBISTY! 

 

Co ciekawe, Krajowa Izba Doradców Podatkowych jako pierwszy samorząd uruchomiła swój własny podcast. To pionierski projekt i tym bardziej cieszymy się, że GLC może być jego istotną częścią.

Trzymamy kciuki za rozwój podcastu i serdecznie zapraszamy do słuchania, jak również subskrypcji w aplikacjach podcastowych. Warto!

24 sierpnia 2020

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa