+48 32 479 10 50

29 stycznia 2020

Owocny początek roku Bartosza Kubisty

Początek roku 2020 okazał się dla Bartosza Kubisty – partnera zarządzającego GLC – niezwykle owocny i pracowity!  Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem jego aktywności.

  • 6 lutego 2020 Bartosz weźmie udział w międzynarodowej konferencji podatkowej organizowanej przez włoski odpowiednik Krajowej Izby Doradców Podatkowych (ANTI), w Mediolanie pt. „The future of taxation between national tax policies and the need of international common rules”. Będzie tam obecny jako jedyny polski prelegent z wystąpieniem o tytule: European tax lawyer after DAC6: business consultant or tax authoryties aid.

Więcej o konferencji:  https://www.linkedin.com/pulse/future-taxation-between-national-tax-policies-need-common-diego-conte/

  • 7 lutego 2020 r. – kolejny raz jako jedyny Polak, Bartek weźmie udział w posiedzeniu CFE New Tax Professionals przy CFE Tax Advisers Europe w Mediolanie. Podczas spotkania weźmie udział w debacie na temat przyszłości zawodu doradcy podatkowego i aktywizacji młodych doradców wstępujących do zawodu.

  • Bartosz został też członkiem Rady Nadzorczej spółki PS Operator Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzowie. Właścicielem spółki jest właścicielem jest Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka, która zajmuje się dostawą i dystrybucją energii elektrycznej w całym Parku Śląskim.

Więcej informacji o spółce: http://psoperator.pl.

Bartku gratulacje. Trzymamy kciuki za wystąpienie oraz życzymy owocnej debaty!

29 stycznia 2020

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa