+48 32 479 10 50

15 marca 2014

Nowa strona internetowa GRUPY Leader

Pod adresem: www.grupaleader.pl została uruchomiona nowa strona internetowa GRUPY Leader. Zastąpi dotychczasowy wspólny serwis kancelarii KSK Leader, TAX Leader i LAW Leader.

Najważniejszą zmianą na stronie, oprócz odświeżonego wyglądu, jest zaprezentowanie w jednym miejscu wszystkich najważniejszych segmentów usług świadczonych przez GRUPĘ Leader tj. obsługi księgowej, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, outsourcingu kadr i płac oraz usług audytorskich. Wybraną usługę można bardzo łatwo znaleźć dzięki prostemu menu i wzajemnym powiązaniom poszczególnych zakładek.

Nowością w serwisie jest blog ekspercki, który prezentować będzie najciekawsze studia przypadków z praktyki ekspertów GRUPY Leader, kontrowersyjne interpretacje przepisów i ciekawe pomysły na optymalizację księgową, podatkową i organizacyjną działalności przedsiębiorstw.

Strona firmowa GRUPY Leader zosała też powiązana z jej profilami w mediach społecznościowych, na początek Facebookiem i GoldenLine. Wkrótce dołączą następne.

Zachęcamy do śledzenia aktualności na stronie i naszych wiadomości w social media.

15 marca 2014

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa