+48 32 479 10 50

27 stycznia 2014

Maciej Szymik, dyrektor generalny GRUPY Leader dołączył do grona ekspertów programu „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście”

Program skierowany jest do młodych przedsiębiorców z terenu Katowice i Metropolii Silesia. Jego głównym celem jest wspieranie rozwoju kompetencji młodych przedsiębiorców i integracja tego środowiska w celu ułatwienia przetrwania pierwszych lat prowadzenia własnego biznesu. Program realizowany jest przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej we współpracy z Urzędem Miasta Katowice.

Młody Przedsiębiorca to osoba w wieku do 35. roku życia, która nie dłużej niż 3 lata prowadzi działalność gospodarczą lub jest właścicielem lub współwłaścicielem spółki kapitałowej. W ramach programu każda osoba, która spełnia te kryteria będzie mogła po wcześniejszym zgłoszeniu wziąć udział w cyklu spotkań gospodarczych pod wspólnym hasłem: „Mała Firma All Inclusive”. Do ich prowadzenia zostali zaproszeni eksperci z branży HR, marketingu, prawa, finansów, ubezpieczeń oraz zarządzania i sprzedaży. W ich gronie znalazł się Maciej Szymik, dyrektor generalny GRUPY Leader, który odpowiada za tematykę podatków i ubezpieczeń.

Pierwszy z 6 warsztatów poświęcony zasobom ludzkim w małej firmie odbędzie się 27 lutego br. Wcześniej 12 lutego przewidywane jest spotkania inauguracyjne. Udział w programie jest bezpłatny. Finał programu będzie miał miejsce w czasie IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw we wrześniu 2014 r.

27 stycznia 2014

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa