+48 32 479 10 50

13 kwietnia 2015

Doradztwo celne i akcyzowe – nowa usługa w ofercie GRUPY Leader

Poprawność rozliczeń celnych oraz podatku akcyzowego i VAT z tytułu importu oraz optymalizacja podatkowa w obrocie towarowym za granicą to najważniejsze cele doradztwa celno-akcyzowego realizowanego przez GRUPĘ Leader.

Usługa wsparcie w planowaniu i prowadzeniu transakcji handlowych ponad granicami oraz audyty celne i podatkowe świadczona jest przez ekspertów naszej kancelarii od marca 2015. Doradztwo celno-akcyzowe obejmuje cztery główne obszary:

  • Kontrolę celną – sporządzanie wniosków, odwołań oraz skarg do Izby Celnej oraz pomoc w uzyskaniu pisemnych interpretacji przepisów celnych w zakresie WIT, WIPT i WIA.
  • Audyty celne – sprawdzanie poprawności rozliczeń należności celnych, podatku akcyzowego oraz VAT z tytułu importu towarów; analiza prawidłowości stosowanej klasyfikacji taryfowej oraz obliczania wartości celnej importowanych towarów, oraz weryfikacja zgłoszenia celnego.
  • Planowanie transakcji pod kątem zminimalizowania kosztów należności celnych i podatkowych
  • Doradztwo prawne i reprezentacja w sprawach celnych i akcyzowych.

Doradztwo celno-akcyzowe świadczone przez specjalistów GRUPY Leader ukierunkowane jest na zminimalizowanie kosztów podatkowych i celnych oraz usprawnienie przepływów pieniężnych. Zajmujemy się m.in.: importem i eksportem towarów akcyzowych, zwolnieniami z podatku akcyzowego, opłatami, zwolnieniami i ograniczeniami celnymi. Czuwamy nad poprawnością rozliczeń celnych oraz podatku akcyzowego i VAT z tytułu importu. Minimalizujemy ryzyka celne i podatkowe.

Sprawdź korzyści z doradztwa celnego i akcyzowego GRUPY Leader>

13 kwietnia 2015

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa