+48 32 479 10 50

21 stycznia 2015

Doradztwo Biznesowe i Wdrożenia IT

GRUPA Leader rozpoczyna realizację nowych usług dla małych i średnich przedsiębiorstw. Doradztwo w zakresie zarządzania i systemów controllingu wsparte najnowszymi rozwiązaniami IT to rozwiązanie dla firm, które chcą skutecznie planować procesy biznesowe i zoptymalizować wykorzystanie posiadanych zasobów: finansowych, kadrowych, materiałowych, informatycznych i intelektualnych.

W pionie MANAGEMENT Leader znalazły się usługi optymalizacji procesów biznesowych, których celem jest pomoc w planowaniu, realizacji i modyfikacji strategii biznesowej i poprawa konkurencyjności firmy na rynku. Uzupełnieniem takiego doradztwa będzie pomoc tworzeniu systemów controllingu w formie wewnętrznego działu kontroli lub zewnętrznego kontrolera finansowego. Zespół Doradztwa Biznesowego GRUPY Leader zajmuje się również budżetowaniem oraz przygotowaniem profesjonalnych analiz, prognoz, symulacji, studiów wykonalności, a także biznesplanów i wniosków związanych z pozyskiwaniem finansowania zewnętrznego.

Oferta MANAGEMENT Leader obejmuje również doradztwo z zakresu systemów informatycznych w biznesie oraz wdrożenia IT.

Działem Doradztwa Biznesowego i IT pokieruje Mariusz Jarosz, ekspert w dziedzinie controllingu i rachunkowości zarządczej w formie outsourcingu. Specjalizuje się w budżetowaniu, prognozowaniu finansowo-księgowym, kalkulacji kosztów, wdrażaniu programów motywacyjnych oraz optymalizacji procesów biznesowych. Zajmuje się również zastosowaniami systemów informatycznych klasy ERP i Business Intelligence w zarządzaniu strategicznym małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

21 stycznia 2015

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa