+48 32 479 10 50

27 marca 2014

Akademia GRUPY Leader zaprasza na pierwsze szkolenia

Zasady odliczania podatku VAT naliczonego od zakupu i eksploatacji samochodu osobowego obowiązujące od 1 kwietnia 2014 roku będą tematem pierwszego szkolenia w ramach Akademii GRUPY Leader, które odbędzie się 7 kwietnia 2014 r. Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz księgowych ‑ pracowników biur rachunkowych oraz działów księgowości.

1 kwietnia wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące odliczeń VAT od samochodów firmowych. Nowe rozwiązania prawne są w większości korzystne dla podatników, lecz komplikują sposób, w jaki dokumentuje się prawo do odliczeń. Dlatego z myślą o osobach, które w swojej pracy spotykają się z problemem odliczania podatku od towarów i usług od nabycia samochodów osobowych GRUPA Leader organizuje szkolenie, które dotyczyć będzie właśnie tej tematyki.

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy dotyczącej odliczania podatku VAT od zakupu samochodów osobowych po znacznej nowelizacji przepisów z dnia 1 kwietnia 2014 roku. Pomoże ono uczestnikom zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie prowadzenia ewidencji wykorzystania samochodu do celów działalności gospodarczej oraz uniknąć ryzyka błędnego odliczenia podatku.

Szkolenie: Odliczanie podatku naliczonego od zakupu i eksploatacji samochodu osobowego od 1 kwietnia 2014 roku skierowane jest przede wszystkim do właścicieli firm oraz pracownikach działów księgowości oraz biur rachunkowych. Jest pierwszym z planowanego cyklu Akademii GRUPY Leader – szkoleń i warsztatów dla przedsiębiorców i pracowników pionów obsługi księgowej firm poświęconych tematyce prawno-podatkowej, księgowej oraz kadr i płac.

Szkolenie poprowadzi Bartosz Kubista, konsultant podatkowy w GRUPIE Leader, wykładowca Prawa Finansowego i członek Katedry Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Termin: 7 kwietnia 2014 r.
Miejsce: Katowice, ul. Jordana 18 (budynku Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego)
Koszt: 300 zł netto (+23% VAT)
Przy zgłoszeniu do 31 marca 2014: 270 zł netto (+23% VAT)
Dla stałych Klientów GRUPY Leader: 250 zł netto (+23% VAT)

Szczegółowy program szkolenia i zapisy na:

http://www.grupaleader.pl/szkolenia

27 marca 2014

Zapraszamy do kontaktu Przejdź do kontaktu

Zapisz się do naszego newslettera

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa