+48 32 479 10 50

13 lutego 2014

Wystartował program „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście”, którego partnerem merytorycznym jest GRUPA Leader

Wczoraj w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach odbyło się spotkanie inaugurujące realizację programu „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście”. Jednym z ekspertów programu jest Maciej Szymik, dyrektor generalny GRUPY Leader.

I Dzień Młodego Przedsiębiorcy w Katowicach rozpoczął Okrągły Stół dotyczący platformy współpracy na rzecz przedsiębiorczości w Katowicach z udziałem m.in. Prezydenta Miasta Piotra Uszoka oraz Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Tadeusza Donocika, przedstawicieli urzędu pracy, urzędów skarbowych, inspekcji pracy i ZUS-u. W dyskusji wzięli również udział eksperci programu i członkowie Forum Młodych RIG w Katowicach. Owocem spotkania jest wyznaczenie w każdej instytucji osoby kontaktowej w sprawach związanych z młodymi przedsiębiorcami.

Na drugą cześć spotkania złożyły się dwa panele dyskusyjne, poruszające tematykę, której dotyczyć będą planowane na kolejne miesiące warsztaty dla Młodych Przedsiębiorców. O aspektach podatkowych i ubezpieczeniowych prowadzenia firmy mówił Maciej Szymik, doradca podatkowy, ekspert reprezentujący GRUPĘ Leader.

13 lutego 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski