+48 32 479 10 50

4 czerwca 2014

Pierwsze narodowe forum doradców podatkowych na Ukrainie z udziałem GRUPY Leader

W dniach od 5 do 6 czerwca w Kijowie odbędzie się pierwsze narodowe forum doradców podatkowych na Ukrainie. Wśród prelegentów Forum jest Zbigniew Maciej Szymik, Dyrektor Generalny GRUPY Leader.

Przedmiotem Forum będzie dyskusja nad możliwościami funkcjonowania i rozwoju instytutu doradztwa podatkowego na Ukrainie, stworzeniem platformy współpracy pomiędzy ukraińskimi doradcami podatkowymi, a także koniecznością stworzenia odpowiednich ram prawnych dla działalności doradców podatkowych, nawiązujących do międzynarodowych standardów.

W programie forum znalazły się m.in. wystąpienia Zbigniewa Macieja Szymika, doradcy podatkowego, Dyrektora Generalnego GRUPY Leader poświęcone: światowym trendom rozwoju doradztwa podatkowego oraz historii powstania Polskiej Izby Doradców Podatkowych.

Do udziału w Forum zaproszeni zostali najlepsi ukraińscy i międzynarodowi praktycy w zakresie audytu, księgowości i podatków. Organizatorem wydarzenia jest Izba Doradców Podatkowych Ukrainy, która jest organizacją pozarządową, działającą zgodnie z Konstytucją Ukrainy i ukraińskimi przepisami prawa.

Więcej informacji o forum na stronie internetowej Izba Doradców Podatkowych Ukrainy:

http://ppk.org.ua/uk/forum_10_04_2014

4 czerwca 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski