+48 32 479 10 50

29 stycznia 2020

Owocny początek roku Bartosza Kubisty

Początek roku 2020 okazał się dla Bartosza Kubisty – partnera zarządzającego GLC – niezwykle owocny i pracowity!  Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem jego aktywności.

  • 6 lutego 2020 Bartosz weźmie udział w międzynarodowej konferencji podatkowej organizowanej przez włoski odpowiednik Krajowej Izby Doradców Podatkowych (ANTI), w Mediolanie pt. „The future of taxation between national tax policies and the need of international common rules”. Będzie tam obecny jako jedyny polski prelegent z wystąpieniem o tytule: European tax lawyer after DAC6: business consultant or tax authoryties aid.

Więcej o konferencji:  https://www.linkedin.com/pulse/future-taxation-between-national-tax-policies-need-common-diego-conte/

  • 7 lutego 2020 r. – kolejny raz jako jedyny Polak, Bartek weźmie udział w posiedzeniu CFE New Tax Professionals przy CFE Tax Advisers Europe w Mediolanie. Podczas spotkania weźmie udział w debacie na temat przyszłości zawodu doradcy podatkowego i aktywizacji młodych doradców wstępujących do zawodu.

  • Bartosz został też członkiem Rady Nadzorczej spółki PS Operator Sp. z o. o. z siedzibą w Chorzowie. Właścicielem spółki jest właścicielem jest Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka, która zajmuje się dostawą i dystrybucją energii elektrycznej w całym Parku Śląskim.

Więcej informacji o spółce: http://psoperator.pl.

Bartku gratulacje. Trzymamy kciuki za wystąpienie oraz życzymy owocnej debaty!

29 stycznia 2020

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski