+48 32 479 10 50

14 grudnia 2017

Oferujemy staż w GLC

Kancelaria GLC Tax Glumińska-Pawlic, Szymik, Oleś, Kubista. Kancelaria Doradców Podatkowych Sp. p. z siedzibą w Katowicach

prowadzi rekrutacje na stanowisko:

Trainee
w departamencie cen transferowych GLC

Oferta skierowana jest do studentów IV i V roku Prawa zainteresowanych prawem podatkowym, potrafiących samodzielnie organizować zlecane im zadania.

Ze swej strony możemy Państwu zaoferować staż w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole i w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku położonej w centrum Katowic. Do zakresu obowiązków Trainee należy w szczególności wspieranie doradców podatkowych i ekspertów GLC w obsłudze cen transferowych klientów GLC.

Początkowo proponujemy staż na okres próbny trzech miesięcy. Pozostajemy zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy z najlepszymi kandydatami. Planowany termin rozpoczęcia współpracy: styczeń 2018 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ewentualnie wraz z krótkim listem motywacyjnym) na adres e-mail: kancelaria@glc.pl, wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny 1/12/2017/GLCTA. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o uwzględnienie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej rekrutacji.

 

14 grudnia 2017

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski