+48 32 479 10 50

2 marca 2018

Oferujemy staż w Departamencie Cen Transferowych GLC

Kancelaria GLC TAX Glumińska-Pawlic, Szymik, Oleś. Kancelaria Doradców Podatkowych Sp. p. z siedzibą w Katowicach

prowadzi rekrutację na stanowisko:

Trainee
w departamencie cen transferowych GLC

Oferta skierowana jest do studentów IV i V roku Prawa zainteresowanych prawem podatkowym, potrafiących samodzielnie organizować zlecane im zadania.

Ze swej strony możemy Państwu zaoferować pracę w przyjaznej atmosferze, w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku położonej w centrum Katowic. Do zakresu obowiązków Trainee należy w szczególności wsparcie doradców podatkowych Kancelarii przy sporządzaniu dokumentacji cen transferowych.

Początkowo proponujemy staż na okres próbny trzech miesięcy. Pozostajemy zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy z najlepszymi kandytatami. Planowany termin rozpoczęcia współpracy: marzec 2018 roku. Staż ma charakter odpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ewentualnie wraz z krótkim listem motywacyjnym) na adres e-mail: kancelaria@glc.pl, wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny 1/02/2018/GLT. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych – wyłącznie dla celów realizacji procesu rekrutacji – przez GLC TAX Glumińska-Pawlic, Szymik, Oleś. Kancelaria Doradców Podatkowych Sp. p. z siedzibą w Katowicach.

2 marca 2018

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski