+48 32 479 10 50

14 grudnia 2017

Oferujemy pracę w GLC

 

Kancelaria GLC Legal Oleś, Kubista, Szymik. Kancelaria Adwokatów i Doradców Podatkowych Sp. p. z siedzibą w Katowicach

prowadzi rekrutację na stanowisko:

Associate 
w departamencie prawnym GLC

Oferta skierowana jest do aplikantów adwokackich lub radcowskich oraz studentów V roku Prawa zainteresowanych prawem gospodarczym i handlowym, potrafiących samodzielnie organizować zlecane im zadania.

Ze swej strony możemy Państwu zaoferować pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym zespole i w kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku położonej w centrum Katowic. Do zakresu obowiązków Associate należy w szczególności obsługa prawno-podatkowa klientów GLC z zakresu prawa gospodarczego i handlowego.

Początkowo proponujemy staż na okres próbny trzech miesięcy. Pozostajemy zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy z najlepszymi kandydatami. Planowany termin rozpoczęcia współpracy: styczeń 2018 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (ewentualnie wraz z krótkim listem motywacyjnym) na adres e-mail: kancelaria@glc.pl, wpisując w temacie wiadomości numer referencyjny 1/12/2017/GLCLE. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o uwzględnienie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów prowadzonej rekrutacji.

14 grudnia 2017

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski