+48 32 479 10 50

4 grudnia 2014

Nowe biuro GRUPY Leader w Business Link

GRUPA Leader uruchomiła nowy oddział w Katowicach w Nowym Katowickim Centrum Biznesu. Biuro świadczy usługi obsługi księgowej i doradztwa podatkowego dla mikroprzedsiębiorstw.

Otwarcie nowego oddziału firmy w siedzibie akceleratora biznesu Business Link wiąże się z poszerzaniem oferty SMALL BUSINESS Leader, czyli obsługi księgowej i doradztwa podatkowego dla mikro- i małych firm, które rozliczają się na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Dotychczas takie usługi były świadczone przede wszystkim w Biurze Rachunkowym w Zbrosławicach oraz w siedzibie GRUPY Leader przy ul. Warszawskiej w Katowicach.

GRUPA Leader zacieśnia współpracę z Business Link również w zakresie doradztwa dla firm należących do katowickiego akceleratora biznesu, przede wszystkim start-upów. Jej elementem było szkolenie prowadzone przez Zbigniewa Macieja Szymika, dyrektora Generalnego GRUPY Leader na temat „Działalność gospodarcza i jej opodatkowanie. Optymalizacja podatkowa”, które odbyło się 1 grudnia w ramach cyklu Business Training Case Study.

Oddział GRUPY Leader w siedzibie Business Link w Katowicach, przy ul. Chorzowskiej 6 (V piętro) jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Telefon: (32) 666 42 22

4 grudnia 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski