+48 32 479 10 50

1 października 2014

Młody Przedsiębiorca Roku 2014 wybrany

Tytuły Młodego Przedsiębiorcy Roku 2014 zostały ogłoszone podczas Gali „Moda na biznes” w ramach IV Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Głównym laureatem konkursu został Konrad Puchała, właściciel i członek zarządu firmy MICRON Sp. z o.o. Jury konkursowe przyznało również dwa wyróżnienia.

Na konkurs wpłynęło ponad 40 zgłoszeń Młodych Przedsiębiorców z całej Polski. Jury oceniało ich sukcesy biznesowe, innowacyjność oraz pomysły na rozwój firmy i radzenie sobie z konkurencją.

Micron sp. z o.o. zajmuje się m.in. odśnieżaniem obiektów wielkopowierzchniowych korzystając ze wsparcia autorskiego systemu przewidywania opadów śniegu. Firma z nieco ponadrocznym stażem posiada klientów w całym kraju (w tym kilka znanych sieci super- i hipermarketów) i może się poszczycić kilkumilionowymi obrotami. Jury konkursowe szczególnie doceniło odwagę, nieszablonowe myślenie o biznesie i sprawność operacyjną właściciela, dzięki którym udało mu się osiągnąć sukces w tak krótkim czasie. Zwróciło uwagę również na aspekt społecznej odpowiedzialności biznesu – szczególna dbałość o bezpieczeństwo i podnoszenie kwalifikacji pracowników.

W ramach Konkursu Młody Przedsiębiorca Roku 2014 przyznano także dwa wyróżnienia: Agnieszce Kalisz, właścicielce firmy Puszek, która we współpracy z młodymi projektantami tworzy autorskie kolekcje ubranek dziecięcych oraz Kamilowi Bargielowi z Gdańska, prezesowi Centrum Monitorowania Opinii Internautów sp. z o.o., zajmującej się monitorowaniem mediów społecznościowych za stworzenie firmy z produktem globalnym pod nazwą SentiOne, który działa i przynosi korzyści klientom z różnych krajów.

Swoje wyróżnienie przyznał również „Pierwszy Milion”. Otrzymał je Marcin Tchórzewski, pomysłodawca Coder’s Lab, pierwszej w Polsce szkoły programowania.

Dla laureatów konkursu GRUPA Leader ufundowała nagrodę w postaci vouchera na doradztwo prawno-podatkowe świadczone przez naszych ekspertów.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy, a uczestnikom konkursu życzymy biznesowych sukcesów.

1 października 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski