+48 32 479 10 50

7 kwietnia 2015

KURS dla kandydatów na doradców podatkowych

GRUPA Leader zaprasza do udziału w kursie przygotowującym do państwowego egzaminu na doradcę podatkowego. 128 godzin zajęć z praktykami pomoże z powodzeniem przejść część pisemną i ustną egzaminu.

 

Kurs adresowany jest do osób, które planują przystąpić do egzaminie na doradcę podatkowego, jak również dla praktyków, którzy chcą poszerzyć lub ugruntować swoją wiedzę w zakresie podatków. Szczególnie polecamy go studentom i absolwentom kierunków prawnych i ekonomicznych, którzy dobrze się czują w tematyce fiskalnej i chcieliby pracować jako doradcy zawodowi.

 

Celem kursu jest przekazanie wiedzy o najważniejszych sektorach prawa podatkowego z uwzględnieniem zakresu i struktury egzaminu na doradcę podatkowego. Pozwala on poznać wymagania teoretyczne i praktyczne związane z egzaminem na doradcę, zapoznać się z konstrukcją zadań egzaminacyjnych, zdobyć umiejętności tworzenia pism procesowych pod kątem zadań egzaminacyjnych, utrwalić wiedzę z zakresu najważniejszych uregulowań prawa podatkowego, a także poznać podstawy funkcjonowania zawodu doradcy podatkowego i zasady etyki zawodowej. Układ kursu odpowiada wszystkim zagadnieniom związanym z egzaminem na doradcę podatkowego.

 

Zajęcia poprowadzą eksperci GRUPY Leader: doradcy podatkowi i biegły rewident, którzy posiadają wieloletnią praktykę w zawodzie, a także doświadczenie jako trenerzy i wykładowcy akademiccy. Początek już w kwietniu!

 

Szczegółowy program, warunki udziału w Kursie dla kandydatów na doradców podatkowych można znaleźć na naszej stronie w zakładce Szkolenia.

7 kwietnia 2015

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski