+48 32 479 10 50

28 maja 2014

Konferencja naukowa: XXV lat przeobrażeń w prawie finansowym i prawie podatkowym

Od 29 do 31 maja w Międzyzdrojach odbędzie się Zjazd Katedr Prawa Finansowego i Podatkowego. Jednym z prelegentów będzie Bartosz Kubista, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, konsultant podatkowy w GRUPIE Leader.

Hasłem przewodnim konferencji naukowej w Międzyzdrojach będzie XXV lat przeobrażeń w prawie finansowym i prawie podatkowym – ocena dokonań i wnioski na przyszłość. W programie znalazły się bloki tematyczne poświęcone m.in.: Tworzeniu podstaw nowego ustroju finansowego Rzeczypospolitej Polskiej, Prawo i postępowanie podatkowe, Prawo finansowe samorządu terytorialnego, Prawo rynku finansowego, Międzynarodowe prawo podatkowe, a także Prawo finansowe zabezpieczenia społecznego.

W sesji związanej z międzynarodowym prawem podatkowym wystąpi m.in. Bartosz Kubista, konsultant podatkowy w GRUPIE Leader. Opowie o rewizji umów o unikaniu podwójnego opodatkowania jako instrumencie uszczelniania systemu podatkowego.

Organizatorem zjazdu i konferencji jest Katedra Prawa Finansowego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

 

Więcej informacji o konferencji znajduje się tutaj:

http://wpiaus.pl/zkpf/program.htm

28 maja 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski