+48 32 479 10 50

14 maja 2014

Konferencja Let’s Start Up! z udziałem GRUPY Leader na żywo w Internecie

Ruszył projekt Let’s Start Up! realizowany przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie, którego partnerem jest GRUPA Leader. Jego celem jest wspieranie zakładania, finansowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Na pierwsze tak kompleksowe przedsięwzięcie na SGH na rzecz młodych przedsiębiorców składa się kilka elementów: warsztaty eksperckie na temat: pozyskiwania kapitału na rozwój własnej działalności, modeli biznesowych i promocji firmy na starcie, cykl spotkań studentów z praktykami biznesu pod hasłem: TeSLa – Trends, Start-Up, Leadership oraz konferencja poświęcona pierwszym krokom w biznesie.

Zapraszamy w szczególności do udziału w konferencji w dniu 14 maja od godz. 9 do 17. Jednym z prelegentów w panelu: Jak zdobyć finansowanie ambitnych projektów i gdzie najlepiej szukać pomocy przy prowadzeniu firmy? Będzie Zbigniew Maciej Szymik, dyrektor generalny GRUPY Leader, doradca podatkowy.

W czwartek 15.05.2014 r. godz. 15:20 w sala w budynku C – 2c SGH w Warszawie Zbigniew Maciej Szymik poprowadzi również warsztat na temat: Zakładanie działalności gospodarczej przez osobę fizyczną oraz konieczność wyboru formy opodatkowania. Kiedy warto wybrać zwolnienie z VAT. Alternatywne formy prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby fizyczne (spółki osobowe).

Konferencję można śledzić on-line na żywo kanale:

https://www.youtube.com/watch?v=HHidAzccwjM

Serdecznie zapraszamy!

14 maja 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski