+48 32 479 10 50

17 kwietnia 2014

Kolejne szkolenia podatkowe z cyklu Akademia GRUPY Leader

Ceny transferowe, Transakcje wewnątrzwspólnotowe w podatku VAT oraz Podatek od nieruchomości będą kolejnymi tematami szkoleń dla przedsiębiorców organizowanych przez GRUPĘ Leader.

W majowej odsłonie Akademii GRUPY Leader zaplanowane zostały trzy spotkania. Pierwsze z nich, we wtorek 13 maja 2014 poświecone będzie Cenom transferowym w działalności przedsiębiorstwa. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy dotyczącej obowiązku sporządzania dokumentacji cen transferowych, jej składu, zakresu oraz sposobu opisywania i szacowania warunków rynkowych transakcji w dokumentacji cen transferowych. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z zasadami tworzenia dokumentacji cen transferowych i będą mieli okazję popracować nad własną dokumentacją.

Na 16 maja 2014 (piątek) zaplanowane zostało szkolenie dotyczące Transakcji wewnątrzwspólnotowych w podatku od towarów i usług, ze szczególnym uwzględnieniem WDT i WNT. Korzyścią z udziału będzie opanowanie problematyki związanej z obrotem międzynarodowym na gruncie podatku od towarów i usług, nabycie wiedzy umożliwiającej prawidłowe rozpoznanie momentu powstania obowiązku podatkowego, podstaw opodatkowania oraz stawki podatkowej.

Tematem szkolenia 20 maja 2014 będzie Podatek od nieruchomości. W planie szkolenia znalazła się przede wszystkim problematyka nieruchomości wykorzystywanych w działalności gospodarczej, pojęcia budowli na gruncie Ustawy o podatkach i opłatach lokalnych oraz możliwości optymalizacji kosztów podatkowych na gruncie podatku od nieruchomości.

Szkolenie Akademii GRUPY Leader skierowane są do przedsiębiorców, doradców podatkowych oraz księgowych – pracowników biur rachunkowych oraz działów księgowości.

Szczegóły na stronie:

http://www.grupaleader.pl/szkolenia

17 kwietnia 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski