+48 32 479 10 50

23 czerwca 2014

GRUPA Leader wysoko w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”

Z przyjemnością informujemy, że GRUPA Leader znalazła się w gronie trzech największych kancelarii podatkowych w województwie śląskim w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego opublikowanym po raz 8 przez dziennik „Rzeczpospolita”. W zestawieniu ogólnopolskim zanotowała awans aż o 9 miejsc w porównaniu do ubiegłego roku.

Na szczycie ogólnopolskiego zestawienia kancelarii podatkowych przygotowanego przez „Rzeczpospolitą” podobnie jak w poprzednich latach znalazły się firmy z tzw. wielkiej czwórki: PwC, Deloitte, KPMG i EY, które zatrudniają ponad 100 doradców i konsultantów podatkowych i specjalizują się w obsłudze dużych spółek. Zmiany w rankingu widać było na kolejnych pozycjach, wśród średnich i mniejszych firm, zatrudniających poniżej 30 doradców. Będąca w tym gronie GRUPA Leader przesunęła się w górę aż o 9 miejsc, najwięcej w całym rankingu.

W ujęciu wojewódzkim GRUPA Leader weszła do ścisłej czołówki obok GRUPY Gumułka i Tax-Net Doradztwo. Wysokie miejsce kancelaria zawdzięcza coraz liczniejszemu zespołowi doradczemu, złożonemu z doradców podatkowych, konsultantów i adwokata.

Dziennik „Rzeczpospolita” docenił również sukcesy sądowe naszych doradców w 2013 r. – wygrane przed NSA i WSA w Gliwicach w sprawach dotyczących zwrotu nadpłaty VAT oraz VAT od odszkodowania dla byłego wspólnika za wywłaszczoną nieruchomość.

23 czerwca 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski