+48 32 479 10 50

6 maja 2014

GRUPA Leader partnerem projektu Let’s Start Up!

GRUPA Leader dołączyła do partnerów projektu Let’s Start Up! realizowanego przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Jego celem jest wspieranie zakładania, finansowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej przez młodych ludzi.

Na projekt składają się cztery główne elementy. Już 14 maja odbędzie się konferencja poświęcona pierwszym krokom w biznesie. Kolejnym etapem będą warsztaty z zakresu prowadzenia własnej firmy z udziałem młodych przedsiębiorców, którym udało się osiągnąć sukces w biznesie oraz wybitnych specjalistów doradzających przedsiębiorcom. Towarzyszyć im będą cykliczne spotkania studentów z gośćmi specjalnymi, którzy poświęcili się własnemu biznesowi.

Ukoronowaniem projektu będzie sesja Dragons’ Den na licencji znanego telewizyjnego show. W jej ramach aniołowie biznesu znani z III polskie edycji programu Anną Hejką, Adamem Kruszewskim, Andrzejem Głowackim, Joanną Kuzdak i Maciejem Kaczmarskim, będą mogli wybrać 10 najlepszych projektów biznesowych, które zechcą dofinansować.

GRUPA Leader, której misją jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw dzięki optymalizacji prawnej, podatkowej i księgowej, została partnerem merytorycznym projektu Let’s Start Up! Dlatego wśród prelegentów prowadzących warsztaty znajdzie się Zbigniew Maciej Szymik, dyrektor Generalny GRUPY Leader. Omówi temat: „Zakładanie działalności gospodarczej przez osobę fizyczną oraz konieczność wyboru formy opodatkowania. Kiedy warto wybrać zwolnienie z VAT. Alternatywne formy prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby fizyczne (spółki osobowe)”.

Termin warsztatów: 15.05.2014 r. godz. 15:20, SGH w Warszawie, sala w budynku C – 2c.

Więcej o projekcie: http://letsstartup.pl.

https://www.youtube.com/watch?v=kkelv2oGZdA

 

6 maja 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski