+48 32 479 10 50

26 sierpnia 2014

GRUPA Leader partnerem Pociągu do Przedsiębiorczości

Jeżeli jesteś młodym przedsiębiorcą i chcesz wziąć udział w najważniejszym od 25 lat w Polsce wydarzeniu skierowanym do młodych przedsiębiorców, to wsiądź do Pociągu do Przedsiębiorczości, który już 15 września 2014 r. wyjedzie z Katowic do Sejmu RP. Pociąg jest wydarzeniem zapowiadającym IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz zapowiedzią Manifestu Młodych Przedsiębiorców.

Wyjazd Pociągu do Przedsiębiorczości planowany jest 15 września o godz. 6 rano z Dworca Głównego w Katowicach. W programie podróży m.in.:

  • Debata nt. promocji młodych przedsiębiorców w Unii Europejskiej z udziałem prof. Jerzego Buzka, dr Janusza Steinhoffa i Tadeusza Donocika,
  • Warsztaty z zakresu współpracy z mediami prowadzone przez red. Kamila Durczoka,
  • Warsztat „E-marketing w praktyce”, które poprowadzi Jacek Uroda.

Po przyjeździe do Warszawy w Budynku Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej uczestnicy inicjatywy wezmą udział w otwartej debacie pn.: „Młodzi przedsiębiorcy bez granic”, która odbędzie się w Sali Kolumnowej. Zaproszeni do niej zostali również przedstawiciele instytucji, które mają kluczowy wpływ na zmiany legislacyjne w Polsce. Spotkanie w Sejmie będzie również okazją do przedstawienia założeń Manifestu Młodych Przedsiębiorców, czyli zbioru propozycji i postulatów dotyczących ułatwienia działalności gospodarczej młodym przedsiębiorcom w Polsce, który powstał jako pokłosie projektu Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście, którego partnerem jest GRUPA Leader. W pracach nad dokumentem brali udział m.in. eksperci GRUPY Leader: Zbigniew Maciej Szymik, Artur Oleś i Bartosz Kubista.

Pełna treść Manifestu zostanie przekazana na ręce Rządu RP podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach, który odbędzie się w dniach 22-25 września 2014 r. w Katowicach.

Inicjatorem „Pociągu do przedsiębiorczości” jest Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Projekt objęty został patronatem Ministra Gospodarki.

Zgłoszenia i rezerwacja miejsc na Stronie WSB w Dąbrowie Górniczej:
http://www.wsb.edu.pl/index.php?p=m&idg=pdp,2733
Liczba miejsc w wagonie kinowym pociągu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

do-pociagu-zaproszono

26 sierpnia 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski