+48 32 479 10 50

14 września 2014

GRUPA Leader na Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

Od 22-25 września po raz czwarty odbędzie się w Katowicach Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Ważną rolę w przygotowaniu jego programu odegrali specjaliści z GRUPY Leader. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych panelach i indywidualnych spotkań z ekspertami.

Już pierwszego dnia kongresu zachęcamy do udziału w sesji inauguracyjnej. Wieczorem podczas gali Moda na Biznes, odbędzie się wręczenie nagród w konkursie Młody Przedsiębiorca 2014 Roku, którego celem jest promowanie najciekawszych sukcesów biznesowych młodych przedsiębiorców. W jury, które wyłoniło zwycięzców, zasiadał Zbigniew Maciej Szymik, dyrektor generalny GRUPY Leader.

23 września specjaliści GRUPY Leader wezmą udział w dwóch ważnych spotkaniach. Pierwsze z nich poświęcone będzie Młodym Przedsiębiorcom i ich funkcjonowaniu w polskiej i europejskiej rzeczywistości gospodarczej. Drugi panel dotyczyć będzie podatkowych barier w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Przedstawimy na nim nasze propozycje zmian prawnych i podatkowych, które mają szanse ułatwić funkcjonowanie firm z tego sektora.

Kongresowi towarzyszyć będą Targi Biznes Expo w dniach 23-24 września. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska GRUPY Leader, zapoznania się bliżej z ofertą naszych usług i rozmów z naszymi ekspertami z dziedziny księgowości, audytu, podatków i prawa. Dla gości odwiedzających nasz kącik targowy przewidzieliśmy niespodzianki.

Więcej informacji o Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, godziny spotkań i możliwość rejestracji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Kongresu:

http://www.kongresmsp.eu/

 

14 września 2014

Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć
się więcej?

Skontaktuj się z nami!

Warszawa

GLC Warszawa
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

mapa

Katowice

GLC Katowice
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice

mapa
Copyright GLC

Strategia, realizacja, wsparcie Tomczak | Stanisławski